Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakori az, hogy valakinek az...

Gyakori az, hogy valakinek az anyja így viselkedik?

Figyelt kérdés
Amikor sikert érek el,én vagyok a szemében a legjobb,ébren tart hajnali kettőig,amikor már aludnék és beszéltet,pedig tudja,hogy másnap reggel korán kelek és teljesítenem kell.De amikor ˝problémás˝ leszek (mint pl. most-egy megterhelő,stresszes utazás előtt állok,szó szerinti halálfélelmem van) és megpróbálok vele erről beszélgetni,elküld,hogy hagyjam élni,meg hogy miért nem értem én őt meg.Én mindig tiszteletben tartom őt,ha érzem,hogy zavarok,nem is vagyok ott fölöslegesen.Persze később meg rögtön azzal jön,hogy miért nem beszélgetek vele többet.Állítása szerint jobban járt volna,ha idézem ˝nyulat sz@rik˝.Csak azt nem értem,hogyha ő tudatosan nem akarta ezt az egészet,miért vállalt,miért nem adott oda valaki másnak,vagy mit tudom én!?Nagyon kivagyok most,persze ott vannak a barátaim,de azért nagyon hiányzik az,hogy vele is meg tudjam beszélni a problémáimat,mert vannak.Miért nem ért meg?Sokakkal előfordul ez?
2011. szept. 16. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Uramisten! Nyulat sz@rik... Ilyet mond egy anya???Nem hiszem el. Szerintem nem gyakori,sőt nem normális dolog ez,amiről írsz.Bocs,de még nem ocsúdtam fel a döbbenetből...
2011. szept. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám amikor 8-10 éves lehettem egy részeges mámorában(mert agresszív alkoholista) a hajamnál fogva a lába közé rántott,és ordítva mondta,hogy "itt szartalak a világra,úgyhogy befog a pofád!"

Még gyerek voltam,és az volt a bűnöm,hogy be akartam menni a kis szobába ahol a játékok voltak.De nem engedte..Majd megvert,és lezavart a térre.

Később derült ki,hogy a pasasa ott lapult(apám dolgozott) és én le buktathattam volna,ha bemegyek..Tudnék még mesélni..

2011. szept. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

igen ez nem normalis, és az sem amit az utolsó irt... sjanos rengeteg beteg ember van..:( elkell fogadni őt ilyennek amilyen, de ha lehetőség van rá(!) akkor egy percet se élni tovább vele.


Nagyon nehéz, de amint sikerül külön életet kezdeni előbb utóbb megérted...

2011. szept. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyakori, vagyis tuti nem normális!!

Elképzelhető, hogy akiknek ilyen az anyja azokat nem tervezték. Bár az én olvasatomban ez sem lenne ok ilyesmire. Vagy az anya már a gyerek előtt sem volt százas.

Egyet lehet tenni, megfogadni, hogy a Te gyerekeddel nem leszel ilyen és be is tartod. Sajnálom...

23N

2011. szept. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos,hogy ez nem normális viselkedés!Egy normális anya soha nem mondana ilyet a gyerekének.Be kell vallanom,hogy a második gyerekünket mi sem terveztük a párommal és amikor kiderült,hogy terhes vagyok nem is akartuk megtartani.Végül szerencsére mégis megszültem és azóta is elönt a szégyen ha egyáltalán eszembe jut,hogy el akartam vetetni.Mindkét gyermekemet tiszta szívből imádom és a kissebb fiammal sem éreztetem soha,hogy ő úgymond "véletlenül lett".Igazából nem is szoktam erre gondolni,mert örülök annak,hogy két ilyen gyönyörű gyermekem van és hálás vagyok a sorsnak,hogy akkor nem követtem el egy életreszóló hibát.

Nem tudom megérteni,hogy egyes anyákat mi visz rá,hogy ilyen kegyetlenül viselkedjenek a gyermekeikkel és sajnálom azokat a gyerekeket,akiknek ilyen szüleik vannak.

2011. szept. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!