Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hugom 11 éves, de ugy viselked...

Hugom 11 éves, de ugy viselkedik, mint egy tizenéves. Hogy viselkedjek vele?

Figyelt kérdés

Hisztizik, semmibevesz, szüleimmel (főleg anyuval) nagyon szenvtelen, ugy beszél vele, mintha ő lenne a főnök a házban. Velünk is. Flegmázik, fenyeget, hogy megver ha nem csinálok meg valamit O.o. Elég erős akarata van. Én dettó erős akaratú vagyok, így nem szoktam szó nélkül hagyni, főleg hogy 19 éves létemre egy 11 éves parancsoljon meg fenyegessen. Hozzáteszem, ez nem mindig van igy, nem állandóan ilyen, de gyakran előjön mostanában ez az oldala. Hogy viselkedjek vele? Nagyon szeretnék vele jó kapcsolatot, de amikor ilyen, nem tudom magam hagyni hogy táncoljon rajtam... :(

Szerintem az a baj, hogy nagyon egyformák vagyunk jellemben. Sokszor inkább ugy teszek, mintha nem venném észre, megvárom míg kihűl. De amikor az arcoomba mászik, az nem birom.


2011. nov. 4. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem pont hogy nem úgy csinál mint egy tizenéves hanem mint egy óvodás... Ha azt vesszük el is lett rontva olyan szemszögből hogy hagyva lett hogy ezt csinálja, anyu engem emlékszem kiskoromban hagyott had ordítsak, ha valamit nem kaptam meg, aztán persze ha már meguntam abba hagytam, de ezzel vannak nagyon elb*szva a gyerekek (már bocsánat) hogy megkapod amit akarsz csak ne hiztizz... De ez nincs jól így, mert ha nagyobb lesz nem kaphat meg mindent az életben amit csak akar, az életben elég nehéz kihívások fogják várni, ha nem változik..

14L

2011. nov. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hugóm tizenegy éves, de úgy viselkedik, mint egy tizenéves. Talán azért mert tizenéves..


A többit el sem olvastam, nagyon idegesít, mikor valaki nem képes normálisan megfogalmazni egyetlen egyszerű mondatot.

2011. nov. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, húgom, nem hugóm..
2011. nov. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést, húgom, nem hugóm..



:DDDDDD

2011. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat, csak először úgy kezdtem, hogy 10 éves, aztán javítottam ki 11-re, mert nem egész 2 hó és 11 lesz. Többit elfelejtettem kijavítani...

Amugy lehet kicsit több van neki megengedve, de nem sokkal mint nekem volt, mégis jó gyerek voltam. Lehet mert több pofon is elcsattant akkoriban, mint a mostani gyerekeknél. Nálunk is. Nem száradt le a bőr az arcomról, sőt egész normális ember lettem (mások szerint rendes, én sokszor inkáb bcsak a hibáimat veszem észre)

2011. nov. 4. 20:36
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő lehet előbb érik mint a többi korabeli lány. Neki most van az úgynevezett dac-korszaka. Még lehet számítani ilyenekre, de főleg most kell rá odafigyelni. Ha valami hülyeséget csinál, kapja meg a büntetést. pl. nem gépezhet, nem mehet el barátnőkhöz..
2011. nov. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!