Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után költöztetek...

Mennyi idő után költöztetek össze?

Figyelt kérdés
Mi volt párodnak az a tulajdonsága,ami csak az összeköltözés után derült ki számodra?
2011. szept. 16. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Mi jövőben költözünk 5. évben össze végelegesen...de fiatalok vagyunk (21-22 évesek)


Igazából tavaly nagyjából időnk legtöbb részét együtt töltöttük, lakva. Amire rájöttem, hogy tisztaságmániás, de olyan szinten hogy napi 2 x tusol, naponta kirázza a szőnyegeit, felmossa a csempét...ugyanarra az asztalra ahol kávézunk nem rakjuk a laptopot és ahol a laptop van ott nincs szendvics sem semmi más...(nemhogy a laptop mellett, egy asztalon se)...

Ágyban evés nuku...

a vizes poharat is mosószerrel mossa ki...

a mosogatás nála fél napos program...

2011. szept. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
* a párom a férfi...
2011. szept. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez érdekes. :) Majd kicsit lejjebb fogja adni,ha gyereketek lesz. :D
2011. szept. 16. 22:51
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Mi a párommal 3 hét után összeköltöztünk.Albérletben laktunk.

Hogy milyen tulajdonságok derültek ki??

nem is tudom..Talán az hogy egy mesterszakács veszett el benne,mert kiderült,hogy imád alkotni a konyhában,de csakis különleges ételeket szeret csinálni..Így alkalmam lett megismerni a mexicói konyhától kezdve az indiai,kínai konyhát.Tényleg istenien főz..A mákos bejglije annyira finom,hogy 3-4 rúd készítésére is rábeszélem..

Sokszor neki áll este 10-kor perecet vagy borzaskatát sütni..

Meg ami kiderült még,hogy nagy zenerajongó,és hobbi szinten zongorázik..De ezek jó tulajdonságok...Imádom is érte őt..

UI: Nemrég volt a 10 éves évfordulónk,így májusban igent mondtam neki,és összeházasodtunk..(én húztam halasztottam a dolgot,hogy ráérünk még..:)

2011. szept. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok: Talán még arra jöttem rá, hogy kettőnk közül Rá kell várni ha megyünk valahova...hogy bundás-kenyeret tud (szerinte) "főzni", mást már nem nagyon.

Aztán rájöttem, hogy Ő nehezen alszik el, én meg mintha lecsapnának...

Rájöttem hogy a szexuális étvágyával minden rendben van :)) ha tehetné naponta bármikor...:))

Rájöttem, hogy titokban Spongya Bob-ot néz...:))


A tisztaságmániájával kapcsolatosan, nem valószínű, hogy "kinövi", a drágám orvosnak készül és azt hiszi mindig "műteni kell" ezért mindig könyékig fertőtlenít:)) (már nekem is bemutatta, hogyan kell):D


21-L

2011. szept. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tökéletes párotok van. Én is örülnék egy ilyenek.
2011. szept. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

23:08

Te is tudod, senki nem tökéletes, az én páromnak is vannak hibái, nem kell ám túlzásokba esni...ám azt bevallom, hogy mellette szerencsésnek érzem magam, ez igaz. De nekünk is vannak azért heppjeink....:) nem kevés...

de így szép az élet...

2011. szept. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tényleg jó pasik lehetnek. :) Rossz tulajdonság nem derült ki? A tisztaságmánia nem feltétlen rossz,nála van valami más is,amivel az agyadra megy? :)
2011. szept. 16. 23:14
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Rossz? Hát a tisztaság azon része amikor indulni kéne 5 percen belül, s bejelenti, hogy neki még le kell tusolni (miközben reggel mondjuk már lejártatta:P)

néha gyerekesen viselkedik, hibáztat olyan dolgok miatt amikről nem tehetek, amin nem tudok változtatni...pl. ha lekéssük a városi buszt a délután hátralevő részében azt hallgatom, hogy lekéstük...olyan hangnemben, hogy elmegy az életkedvem...

természetesen mindig Neki van igaza, kivétel amikor nem...de ezt a végsőkig képes elvinni, ameddig én már nem bírom és elmegyek sétálni...

Ha "puffogok", ahelyett, hogy bocsánatot kérne azzal válaszol, hogy elkezd "puffogni" ő is...így ülünk egymás mellett, míg valamelyikünknek megjön az esze...

Néha azon veszünk össze, hogy nem hajlandó besegíteni a főzésben, mert fontosabb kipróbálni egy új számítógépes játékot...

a főztömmel kapcsolatosan előfordult, hogy megjegyezte az édesanyjáé nem ilyen...ilyenkor volt, hogy "haza küldtem" enni...


Máskülönben jól megvagyunk, nem tudok összeférhetetlen tulajdonságot, nagyon jószívű és segítőkész legtöbbször. A veszekedéseken meg általában röhögünk a végére... Én alig várom, hogy "véglegesítsük" ezt az állapotot.


És Te kérdező, költözés előtt vagy után állsz?:)


21-L

2011. szept. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
3 hét.
2011. szept. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!