Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántátok, hogy messzire...

Megbántátok, hogy messzire költöztetek a családtól?

Figyelt kérdés

Minden úgy jött össze,ahogyan terveztétek?


Én párommal 150 km-rel arrébb költöztem,hogy majd itt jobb lesz,de semmire nem jutottunk másfél év alatt.Máról-holnapra élünk.Most szeretnék visszaköltözni,szüleim munkát is találtak nekünk,ott is lehetnénk albiban,de párom hallani sem akar róla,mert mit szól majd a családja,hogy "elbuktunk"...

Mit mondjak neki?Most beszéltem vele és az volt a válasza,hogy ha haza akarok költözni,akkor keressek magamnak valaki mást.... :(


2011. okt. 25. 15:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem bántuk meg, mivel ha közelben lennénk anyós mindig ott lógna a nyakunkon.
2011. okt. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én külföldön kötöttem ki, itt lett saját családom. Nem bántam meg.
2011. okt. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és ha tehetném, még messzebb költöznék.
2011. okt. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 bánomisén ***** válasza:
100%

Elbuktatok??? Ez olyan buta hozzáállás, ne haragudj... Egyszerűen ott nem jött össze, megpróbáljátok máshol, mi ezen olyan szégyellnivaló? Jobb kitartani és éhen halni?


A kérdésedre válaszolva, én is jó messze kerültem otthonról, külföldre, külföldi a párom is és egyáltalán nem bántam meg, hogy léptem.

2011. okt. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én is hülyeségnek tartom,hogy szerinte "elbuktunk",mert szerintem megpróbáltuk,itt nem jött össze...megyünk tovább...de olyan rohadt önfejű :(
2011. okt. 25. 15:33
 6/20 anonim ***** válasza:

Dehogy bántam.

Örülök hogy a velük töltött 18 évet kibirtam...


Nem megyünk csak "sátoros ünnepeken",az is sok néha...

2011. okt. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én beértem a város túlfelével is. Hogyha kell, elég messze vannak tőlem, ugyan akkor mégsem szakadtam ki a "megszokott környezetemből" ők is megtalálnak, ha szeretnének.
2011. okt. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én 40 km-re költöztem, pont az a távolság, hogy meglepetésszerűen ne állítsanak be, de ha kellünk egymásnak, akkor fél óra (kocsival).


Mit mondjál neki?

Elég szomorú, ha úgy érzi, hogy "elbuktunk". Megpróbáltuk, nem megy, továbblépünk. Gondolom nem te vagy az első kapcsolata, inkább a régi "rosszat" továbbvitte volna, vagy jobb, hogy tiszta lappal megtaláltátok egymást? Szerintem ez utóbbi. Nem baj, ha valami nem megy, azt nem kell erőltetni, hanem belátni, hogy nem megy és tovább kell állni.

2011. okt. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Mi is 150 km-re lakunk a párommal anyósoméktől és mg messzebb mennék ha lehetne, de itt vagyunk pest tövében viszonylag sok munkalehetőség van, de inkább a híd alá megyek mint hogy visszamenjek közel hozzájuk, az lenne a pokol és mellesleg tényleg azt kapnánk hogy nem megmondtuk, meg na ugye?....
2011. okt. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Jah és nem bántam meg!!
2011. okt. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!