Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nem jogosan vagyok...

Tényleg nem jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés

Párommal négy évvel ezelőtt jöttünk először össze, de aztán vége lett, másfél évvel később lettünk újra egy pár. Én szakítottam vele akkoriban. Facebookon van egy olyan hülyeség, hogy "On this day 2010", tehát mutatja hogy egy évvel ezelőtt épp mit írtál ki. Na és én olvastam hogy azt írta ki akkor, hogy "Nem zavar ha az exemet mással látom. A szüleim arra tanítottak, hogy a megunt játékaimat adjam a rászorulóknak". Na és én ezen totál kiborultam...nem ilyennek ismerem és elég csalódás volt:S Amikor megemlítettem neki akkor meg letámadott hogy hülyeségeken akadok ki, meg ne legyek már szánalmas.

Úgy tűnik hogy őt egyáltalán nem érdekli hogy ez nekem fáj.


Kívülállók véleménye érdekelne, hogy tényleg nem szabadna ilyenen kibuknom? Csak mert tisztában vagyok vele hogy sokszor baromi gyerekesen tudok viselkedni ilyen téren...de érdekelne h ezen más is kiakadna-e, vagy megint csak én bonyolítom túl?


2011. szept. 17. 13:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Ha együtt voltatok ha nem, ez a kijelentés megalázó. Én ilyent soha nem mondanék a páromra. Vagyunk annyira kulturáltak, hogyha szakítanánk, nem kezdenénk mocskoskodni...

21-L

2011. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 tetro ***** válasza:
85%
szerintem az hogy az ember szakításkor mit mond, főleg mikor kidobják, az baromira nem számít. nem is értem azokat akik ilyen apró múltbeli sérelmeken rágódnak. szereted? akkor örülj, hogy boldogok vagytok. ha meg nem, akkor ne a múlttal magyarázd.
2011. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

a párodnak van igaza szerintem, semmi jogod nincs ahhoz, hogy olyan dolgokon akadj ki ma, amiket ô még a kapcsolatotok elôtt írt ki facebookra..


ez a szöveg amit kiírt, amúgy valószín^leg egy vicces idézet egy honlapról, ô csak bemásolta, mert tetszett neki, nem kifejezetten rólad, vagy egyik másik exérôl szólt..


mellesleg tényleg ez volt?:

letámadott hogy hülyeségeken akadok ki, meg ne legyek már szánalmas.

mert ha a párod szánalmasnak tart, az is régen rossz.. inkább azon akadj ki..

2011. szept. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem túl jogos. Egy szakítás után tényleg megy a pocskondiázás és valljuk be a körülményekhez képest elég intelligensen fikázott. Kígyót-békát mondhatott volna rád,de ne haragudj meg,tényleg viccel elegánsan ütötte el a sérelmét.Szerintem tedd magad túl rajta és éljetek a mában és a jövőben.
2011. szept. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Ne legyél kiakadva, téged zavarna ha az exedet mással látod? ugye hogy nem. Az viszont hogy beszólt Neked hogy ne legyél szánalmas, az nem jó.

De ne húzd fel Magad ezen.

2011. szept. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Tényleg butaság ezen kiakadni,már csak azért is mert szakítottatok.Ilyenkor az embernek nincs joga számon kérni a másiktól,hogy mit írt vagy mondott amikor nem jártatok.Arról nem is beszélve,hogy idétlen dolog olyanon megsértődni amikor egy bugyuta kérdésre az adott válaszok közül bejelöl egyet,hiszen az nem is a véleménye csak bepipálja..ennyi...

Akkor mindenki kiakadhatna ha ilyen ökörségeken rágódik..

2011. szept. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
de hol van ez a hulyeség a facebokon?
2011. szept. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Tényleg gyerekes viselkedés,és túl bonyolítod a helyzetet.

Ha erről az értelmetlen féltékenységről,és gyerekes viselkedésről nem szoksz le,nem jósolok sok időt erre a kapcsolatra sem..

2011. szept. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ! (Bár utolsó válaszadó, azt hiszem valamit félreértettél, nem kellett pipálni sehol semmit)

Akkor talán tényleg jobb lesz a lehiggadok gyorsan...

2011. szept. 17. 13:41
 10/24 A kérdező kommentje:
Ebben mi a féltékenység? Nem tudom mindenki számára érthető volt-e: Együtt voltunk, majd míg különváltunk kiírta ezt az üzenetet, vagyis rám értette. És most újra együtt.
2011. szept. 17. 13:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!