Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan ferfiak, akik...

Vannak olyan ferfiak, akik nem vagynak szereto felesegre, gyerekekre? Miert? Az ilyeneknek hogy lehetne teljes az eletunk?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Miért ne lennének? Nők is vannak ilyenek. Az emberek különbözőek. Ugyanúgy lehetnek boldogok mint bárki más. Nem az egyetlen út a gyerek meg a feleség.
2011. szept. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem szerető feleség az kell, de gyerek semmiképpen sem! Kiráz tőlük a hideg!
2011. szept. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Mással is lehet teljes az életük, mindenkinek mást jelent a boldogság, a kiteljesedő út. Találd meg azt, amiben jól érzed magad és akkor teljes lesz.

De attól még lehet egy szerető társad, csak nem házasodtok össze és nem szül neked gyereket. Ennyi.

Meg lehet találni gyerekek és házasság nélkül is a boldogságot, a kiteljesedést.

2011. szept. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem rolam van szo. Az utobbi idoben belezugtam egy ferfibe es latszik rajta, hogy en sem vagyok neki kozombos. A problema az, hogy mar 30 eves, es megtudtam rola, hogy ilyen 1-2 honapos kapcsolatai voltak eddig. Mint mar mondottam belezugtam, es komoly kapcsolatot szeretnek vele, de attol felek, hogy neki erre nincs szuksege. En pedig nem tudom mi legyen.
2011. szept. 18. 14:32
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
A barátom nem akar gyereket, bár ő még csak 20 éves. Szerintem be fog nőni a feje lágya, ha nem, akkor sajnos szakítanunk kell, mivel nem egyezik a jövőképünk. Bár még reménykedem, hogy meggondolja magát, plusz addig még van jópár év, mire én teherbe akarok esni. :)
2011. szept. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Aki igazán szerelmes,és mindenféle félelmektől,komplexusoktól mentes,az biztos szeretne családot.

De leszűkítve inkább azt mondanám, hogy az ember társas-lény,és mindenki vágyik egy szerető társra. Általánosítani pedig nem szabad egy 30 évesről azért,mert csak 1-2hónapos kapcsolatai voltak. Sok olyan ember van,akinek rengeteg partnere,kapcsolata volt,csak épp rövidek,mert nem találták az igazit. Nem tudhatod mi ennek az oka. Szerintem ismerd meg jobban, tűzz ki egy időcélt, hogy meddig mehet el az ismerkedés(pár hónap mondjuk),és meglátod alakul-e valami köztetek!Ha mégsem teljesíti az elvárásaid,akkor pedig ne húzd az időd.

2011. szept. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Attól, hogy valakinek nincs gyereke, felesége, még nincs egyedül. Legalábbis normális helyeken.

Attól hogy akar szerető párt még nem kötelező gyereket is akarnia. Meg különben is ki vagy te hogy megmondd más kapcsolata nem az igazi csak mert nem minden vágya ötösikreket szülni neki?

2011. szept. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Attol meg h 30 es csak 1-2 futo kapcsolata volt nem jelent semmit. Lehet h azok a nok nem feleltek meg neki, es mennel jobban megismerte annal inkabb rajott. ebbol nem lehet igy egyertelmu kovetkeztetest levonni. Szerintem ahogy az egyik elottem levo mar irta, probald meg megismerni, es adj egy hataridot, h mikorra kellene a kapcsolatnak elmelyulni vagy szorosabbra terni. Addig meg igyekezz az erzelmeidet kordaban tartani barmennyire is nehez igy a vegen ha a dolgo nem dolgozodik ki, akkor nem serulsz nagyot. Egyebkent a legtobb ferfi vagyik tarsra mint ahogy a legotbb no, csak nem mindenki akar gyereket. de ilyet lehet olvasni noknel is, h nem akarnak gyereket. Van aki azert mert rossz gyerekkora volt, van aki karrier miatt. A gyerek egy nagy kotottseg de ugyanakkor a legjobb dolgog a vilagon. szerintem isemred meg elobb a sracot.
2011. szept. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Azt nem értem, hogy valakinek a teljes élethez miért van szüksége gyerekre? Az aki gyereket vállal, annak egy életre

vége az életének, mert a gyereknek kell alárendelni mindent.

Én eléggé jól keresek, de azt a pénzt nem a gyerekre szeretném költeni, hanem utazgatni szeretnék, világot látni, szórakozni,stb. Nekem nem fér bele a gyerek. A feleség az jó dolog, az ellen nincs kifogásom. Egyébként a jelenlegi barátnőm sem akar gyermeket.

2011. szept. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

kedves kérdező...99,99!-ban megválaszolható a kérdésed...


A fiú foglalkozása?

Egyedül él, v. a szüleivel?

Most milyen kapcsolatban vagytok?


...és majd még kérdezek 3-at...

2011. szept. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!