Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő azt mondja egy...

Ha egy nő azt mondja egy férfire hogy aranyos azzal mit akar mondani? Azt nem a kis gyerekekre szokták mondani?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam már hogy egy nő azt mondja egy férfire hogy aranyos,többek közt rám is mondták már és nagyon idegesittő tud lenni!Én nem tudom hova tenni!Ha egy nő megkérdezi tőlem hogy mi a véleményem róla akkor vagy elmondom az igazat hogy szép vagy és jól nézel ki,vagy elmondom hogy nem az esetem még ha lehet hogy bántó is,de inkább mint hogy ilyet mondjak hogy aranyos!Elvégre az hogy nem az esetem az nem azt jelenti hogy ronda,csak egyszerüen nem az olyan típusu nők jönnek be!

Szoval ez mit takar egy nőnél?Tetszik neki?Vagy nem tetszik neki és nem meri meg mondani?Esetleg szimpatizál vele de nem akar tőle semmi komolyabbat?Esetleg nem meri megmondani hogy jó képü és inkább ezzel védekezik?

Szerintetek mit jelent mert én tényleg nem tudom hova tenni!


2011. jún. 17. 11:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/103 anonim ***** válasza:
77%
az egy jó dolog, hidd el.. :)
2011. jún. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/103 anonim ***** válasza:
42%

aranyos? hát,sztem ez nem a tetszés szinonimája... inkább: vicces,jópofa.


egy férfias férfi nem aranyos. az lehet,h csinál valami olyat ami kedves,aranyos dolog,de akkor is azt mondanám h ez aranyos tőled

2011. jún. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/103 anonim ***** válasza:
34%

Dióhéjban annyit tesz hogy soha a büdös életben nem fogod tudni megdugni.

Esetleg, ha egy lakatlan szigetre keveredtek pár hónapra, de ez utána nem lesz publikus.

2011. jún. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/103 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 11:53


Mi ebben a jó??Kifejtenéd?

2011. jún. 17. 11:54
 5/103 anonim ***** válasza:
91%

Én imádom az aranyos férfiakat. És a kedves férfiakat is.

Nekem az, hogy aranyos, azt jelenti valóban, hogy aranyos, kedves, bájos, kisfiús, akit nagyon lehet szeretni.

De ettől még lehet férfias.

Csak nem macho, rosszfiú típus.

Akiket én ki nem állhatok, bár sajnos utánam meg az ilyen férfiak jönnek valamiért.

Nekem meg pont a másik fajta tetszene.


Ez az én véleményem, lehet, hogy másnak ez nem így van, de

nekem szinte elsődleges szempont, hogy egy férfi aranyos legyen.


Az a legjobb, ha valaki aranyos!!!

2011. jún. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/103 anonim ***** válasza:
100%

11.54

24/L voltam.

2011. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/103 anonim ***** válasza:
14%
Azt akkor szokták a lányok mondani amikor a srác nem egy jóképü macsó, hanem egy csúnyácska esetleg átlagos srácról van szó, aki rendes normális és akivel kellemes beszélni.
2011. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/103 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom, tapasztalataim szerint negatív. Olyan, mintha azt mondaná, te vagy a legjobb, mint a nővérem. A legdurvább, amit eddig rám mondtak, hogy olyan vagyok, mint egy "szende kisfiú". Hát b....meg...rva...nyádat...
2011. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/103 A kérdező kommentje:
Na várjunk de én nem vagyok csúnyácska!Tényleg jó képünek tartanak és ezt nem nagyképüségből mondom,de sok nő és lány mondta már!De múltkor egy lány ezt mondta rám,soha senki nem mondta még rám eddig és nagyon meglepődtem és kicsit zavart is és idegesitett is hogy öszinte legyek...
2011. jún. 17. 11:57
 10/103 napietus ***** válasza:
7%
ha egy 16 éves mondja egy vele hasonló korúra, akkor pozitív, egyébként negatív. én azokra használom, akikkel kapcsolatban az egyetlen ösztön, ami feltámad bennem, az anyai...
2011. jún. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!