Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/lányok, köztetek van, aki...

Nők/lányok, köztetek van, aki igénytelenebb kinézetről igényesre váltott, hogy viszonyultak hozzátok az emberek a transzformáció után?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
kedvesebbek lettek velem és egyre inkább keresték a társaságomat. Hihetetlen mennyit számít a külső...
2011. szept. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bátyám ezt csinálta, de ő nem nő. Kiegyensúlyozottabb azóta.
2011. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Végülis fiúk is írhatnak, nem tudom miért zártam ki őket a kérdésből :)

Az én tapasztalatom is ugyanaz, mint neked, első válaszoló :)

2011. szept. 18. 14:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
most hogy mondod... Talán kicsit többet beszélgettek velem. Nem sokkal, de észrevehetően. Az alapvető hozzáállás nem változott, tehát nem kezdtek el bomlani utánam a pasik, meg minden sarkon sem szólítottak le, ilyesmi. valaki egyszer megjegyezte, hogy gyakrabban sminkelhetném magam. Egyszer-egyszer radikálisan kiöltözöm, meg ki is sminkelek, ilyenkor azért megnéznek, de szó nélkül hagyják többnyire. A párom rajongani szokott minden ilyenfajta megnyílvánulásért, de sztem ez természetes :)
2011. szept. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ, mit takar az igénytelen. Ha a sminknélküli, natúr kinézetet, akkor én is igénytelen vagyok, nem tervezek változni.

Azonban van olyan ismerősöm, aki valóban igénytelen, büdös, izzadtságszagú, két kiló alapozó, ami elüt a bőrétől... Nem keresem a társaságát, de ha váltana sem keresném, mert ő belül sem szép.

2011. szept. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

soha nem voltam igénytelen ápoltság szempontjából, időben elkezdtem használni a dezodort és egyéb szereket, de volt egy időszakom tinikoromban, amikor ocsmány kövér voltam, és úgy öltöztem mint egy rossz leszbi :) férfipólók, terepmintás gatyák, bakancs. szóval nőiesség nuku.

aztán megelégeltem, lefogytam, elmentem a barátnőmmel turiba, vettem egy halom csinos cuccot jó áron, és onnantól akárhova mentem bulizni, mindig akadt néhány hódolóm :)


megjött az önbizalmam, lett komoly kapcsolatom, és azóta még fogytam jópár kilót :)


szóval megéri változtatni. nagyon nem bírom az olyan embereket, akik mindig másban keresik a hibát, ahelyett, hogy előbb magukba néznének.

2011. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mi számít igénytelennek? nálam pont az ellenkezője történt.

17-18 évesen szakadt farmer dzsekiben, bandás pólókban meg smink nélkül kezdtem járni, és érezhetően bunkóbbak lettek velem az emberek, főleg mikor a hajam is kékre festettem:D

éljen a 21. sz.i magyarország!

25L

2011. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem voltam igénytelen, mármint sosem voltam büdi, mindig tiszták, rendesek voltak a ruháim, nem sminkeltem, nem hordtam előnyös rucikat, nem nagyon volt érzékem a divathoz, de ez olyan fiatalon teljesen érthető volt. Mostanra teljesen megváltoztam, sminkelek, szép az alakom (173 cm és 55 kg), ezért olyan ruhákat hordok, amik kiemelik, főleg a hosszú lábaim, nőies, divatos, stílusos ruhákat hordok, és szerencsére tudom is őket viselni.

Az arcom mindig is szépnek tartották, de ugyebár mióta sminkelek, ezek a bókok meg tízezerszereződtek. :D

Mióta megtörtént ez a változás, szinte mindenki máshogy viszonyul hozzám, az emberek sokkal kedvesebbek, iszonyú jóképű pasik udvarolnak, van, hogy ingyen kapok dolgokat, szóval tényleg hihetetlen, hogy mennyit is számít a külső.

Nem mondom, hogy nem esik jól a sok bók és a kivételezés, de van rossz oldala is a dolognak, pl. mindenki beképzeltnek és lekezelőnek néz, és a legtöbb pasi csak kavarni akar velem, mert alapból úgy vannak vele, hogy ilyen külső mellett biztosan IQ nulla vagyok. 19L

2011. szept. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!