Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedési tippek, helyek,...

Ismerkedési tippek, helyek, ötletek?

Figyelt kérdés
nemrég lett vége egy kapcsolatomnak és jó lenne kicsit flörtölgetni, ismerkedni pasikkal, de nem igen járok el barátnőkkel mert nem érnek rá. egyedül hol ismerkedjek vagy egyéb jó ötletek? 21L
2011. szept. 18. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem érsz rá,hogy akarsz flörtölgetni,ismerkedni?
2011. szept. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a barátnők nem érnek rá!
2011. szept. 18. 19:02
 3/6 anonim ***** válasza:
kutyasétáltatás, beülni vhova
2011. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Könyvtár, mozi, színház, disco, park, net, kávézó esetleg pláza... Vagy suliban, ha még tanulsz vagy munkahelyi bulik, rendezvények! Szabadtéri rendezvények, nyáron strand... Nem feltétlen kell tömegesen menni ismerkedni, mert vannak srácok, akik a 1-2-3 fős csaj társaságot jobban meg merik szólítani...
2011. szept. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha van némi kisugárzásod, akkor a buszmegállóban is tudsz ismerkedni :)


nem kell kajtatni a pasikat, jönnek azok maguktól. először ismerkedj olyan emberekkel, akik szeretnek bulizni, jönni-menni, aztán ők majd hozzák magukkal az ismerkedős helyzeteket is.

én pl múltkor az éjszakai villamoson elegyedtem szóba egy jófej társasággal, és azzal lendülettel mentünk bulizni :)

2011. szept. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sosem próbáltam ugyan, de úgy tudom, hogy vannak ilyen szingli találkozók, vagy olyan kávézók, ahol van az az amerikai módszer, amikor 5 percenként asztal-társat kell cserélni és akivel szimpatizáltok, azzal elindulhat valami. De javaslom a chatet is (chat.hu, vagy a gyalogló), nekem alakult már kapcsolat onnan, társkereső oldalakról viszont sosem.
2011. szept. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!