Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesapám 50. születésnapjára...

Édesapám 50. születésnapjára ötletek?

Figyelt kérdés
digitális képkeretre gondoltunk,családtagokat lefotózni és belerakni.valaki valami véleményt/ötletet?
2011. okt. 22. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó ötlet,rajta.Mi is hasonlót csináltunk,csak a hagyományos papír alapú fényképalbummal.
2011. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, az jó. én édesapám 40. születésnapjára csináltattam egy üveg bort, amire rá van írva, hogy Édesapámnak 40. születésnapjára sok szeretettel. most nem kerek lesz, szóval sk humoros kuponok, meg még nem tudom.
2011. okt. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Guminő.
2011. okt. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet olyat is csináltatni, amin a naptárban vagytok benn, minden hónapban egy egy fénykép. vagy ugyanúgy a bögrére is lehet.
2011. okt. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Tortát se felejtsetek el 50 gyertyával, de ne számmal ha nem 50dbal.
2011. okt. 23. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!