Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párok akik között nagy korkülö...

Párok akik között nagy korkülönbség van! Hol és hogyan ismertétek meg egymást?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Felnőtt emberek válaszaira vagyok kíváncsi, szóval nem 18-25 felállású párokra gondoltam, hanem mondjuk 20-40.

A kérdéssel nem szeretnék vitát meg cirkuszt, szóval akinek szúrja a szemét, vagy sérti bármilyen okból a kérdés, az inkább lépjen tovább! Előre is köszönöm és a válaszokat is :)


2011. szept. 18. 21:57
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Ja és azt is leírhatjátok mi lett a kapcsolatból, szakítás, házasság,élettársi kapcsolat stb :)
2011. szept. 18. 22:00
 2/29 anonim ***** válasza:
73%
Na talán épp beleesünk a kategóriába: én 1 hét múlva 18,párom 31. Akkor ismertem meg,mikor szüleim szétmentek és egy másik városba hozott anyám,ő segített neki munkát találni. akkor 15 voltam. Még azon a télen kimentett az otthoni terrorból,és azóta együtt élünk.
2011. szept. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nah, hát akkor örülök, hogy boldog vagy :) Bár ez így egy kicsit durva sztori, de örülök, hogy minden rendben :)
2011. szept. 18. 22:13
 4/29 anonim ***** válasza:
60%
Köztünk nagy a korkülönbség. A párom 50 múlt én 30. Teheroktatóm volt. Azóta nincs nagy összhang köztünk (már 2 éve!!!!!!!!) Van egy extra-írtó elkényeztetett 9 éves lánya az előző kapcsolatából. Félő, hogy tőlem nem akar már babát. Nagyon inog a léc. Valahogy ég és föld vagyunk. Szerintem nem csak a korkülönbség miatt. Bár ő az a tipikus már ezt meg azt elértem az életemben, és tud társaságban mindenről mesélni, én meg még még egy csomó mindent meg szeretnék valósítani. A párom meg szerintem nem vesz komolyan.
2011. szept. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Remélem rendeződik a dolog közöttetek :)

2011. szept. 18. 22:16
 6/29 anonim ***** válasza:
72%

Mi munkahelyen ismerkedtünk meg.24L-33F.

Neki akkor még volt egy hosszú kapcsolata,de aztán úgy alakult, hogy vége lett, és mi összejöttünk.

Húú, halkan kell írnom, mert itt fekszik mellettem, és az előbb felébredt, és csúnyán nézett a billentyűkattogás miatt :))).

1 éve és 3 hónapja vagyunk együtt

2011. szept. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

anyum 49, a párja 67. mi, a gyerekek mutattuk be őket egymásnak, mivel a fickó lánya osztálytársam volt a gimiben.

nem konkrétan azért, h összejöjjenek, de ha már így alakult, akkor miért ne :)

lassan 10 éve együtt vannak :)

2011. szept. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
69%
Köztünk 20 év a korkülönbség és 22 éve vagyunk együtt, a legnagyobb szerelemben!!
2011. szept. 19. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
74%

Köztünk 23 év van. 5 éve vagyunk együtt, és egyre jobban szeretjük egymást. Igaz, hogy ő már nem nagyon akar gyereket, (van neki három), de én sem vagyok oda értük, szóval ebben nem nagyon fogunk veszekedni. Ezen kívül mindenben megértjük egymást. Az ő gyerekei elfogadtak, mert látják, hogy velem boldog az apjuk. Ja és, hogy hol ismerkedtünk meg, hát a buszon, másfél évig jártam az ő járatával egy tanfolyamra, elkezdtünk beszélgetni, a többi meg jött magától.

33/N

2011. szept. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%

21 voltam, amikor összejöttünk, a párom akkor volt 32. Majdnem 11 év van köztünk (10,5).

Autószerelő, és mivel a szomszédomban dolgozott, hát kézenfekvő volt, hogy oda vittem az autót javíttatni. Aztán már minden csip-csup baromsággal oda vittem, csak hogy láthassam őt. :)

Aztán egyszer elkezdtünk a neten csetelni az egyik közösségi oldalon. Kiderült, hogy neki van élettársa, majdnem 8 éve vannak együtt, viszont nincsenek igazán jóban. Nekem is volt egy nem túl komoly kapcsolatom akkor. Így az egész mindkettőnk részéről egy egy éjszakás kalandnak indult. De az első csóknál rájöttünk, hogy itt valami más van kibontakozóban. És így is volt. 1 héttel később szakított a barátnőjével (addig nem volt szex), 1 hónap után sikerült is hozzám költöznie.

Azóta házasok vagyunk, és van egy csodálatos kislányunk. Szóval nálunk elég jól alakult. :)

2011. szept. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!