Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl sok a korkülönbség?

Túl sok a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, nagyon aranyos velem és mostanában gyakran beszélgetünk. Jól megértjük egymást és először tapasztalom, hogy tényleg engem szeret(ne) megismerni, nem csak egy csaj kell neki, aki kielégíti. 12 év a korkülönbség, ami elég sok, tudom. (én 18, ő 30), de mégis azt érzem, hogy a helyzetet tekintve ez mellékes. Szerintetek sok a korkülönbség? Mit szólnátok, ha a lányotok/barátnőtök bejelentené, hogy egy ennyivel idősebb sráccal alakul valami? (azt csak úgy mellékesen, hogy néha még úgy kezel, mintha kicsi lennék és neki kéne megóvni engem. Folyton kicsinek hív, kislánynak és a minap azt mondta, hogy még álomvilágban élek.) Vélemény?
2011. okt. 3. 19:45
 1/8 anonim válasza:

" A kor az csak 1 szám":DD

am ha mind a ketten nagyon szeretitek egymást akkor kit érdekel a korkülömbség? az a lényeg h boldogok legyetek:))

2011. okt. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
korkülönbség*
2011. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16 év van köztem és a párom közt!Van még kérdés?? :)
2011. okt. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Nem, 35 évesen volt már 15 éves csajom.
2011. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"álomvilág" miatt én arra a következtetésre jutottam, hogy csak szexelni akar veled.

nem fogom most neked részletezni.

22f

2011. okt. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

19:53


A kiscsaj apja mit szólt a kapcsolathoz?

2011. okt. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha még 22 lennél...még akkor is azt mondanám, hogy annak oka van, hogy ez a 30 éves nem talál magának egy 26-28 éves NŐT.Te még kislány vagy neharagudj a 18 éveddel,hiheted bármennyire is azt, hogy már nő vagy nagylány vagy,még nem vagy az....


De tudod próba cseresznye. Összejössz vele,szerzel tapasztalatokat,ha valami nem müxik akkor szakítani kell és még lesz elég időd ahhoz, hogy kiheverd :)

2011. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, 35 évesen volt már 15 éves csajom.



Hasznos volt számodra ez a válasz?


Ha szerinted baj van ezzel a válasszal, jelentsd a moderátorok felé, a probléma megjelölésével! Kérlek csak olyan válaszokat jelents, ahol a válaszoló egyértelműen rosszindulatú vagy szabályzatsértő megjegyzéseket tett, azért ne jelents választ, mert nem értesz vele egyet (ezt csupán értékeld a lefelé mutató nyíllal). Előre is köszönjük segítséged!


Ez a válasz trágár

Ez a válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar

Ez a válasz rasszista

Ez a válaszadó értelmetlen dolgokat ír

Ez a válasz egy hirdetés

Ez a válasz más szempontból problémás



A válasz megírásának időpontja: ma 19:53



Igen,jól mondod "CSAJOD" volt, de nem kedvesed,vagy párod :D NAGY KÜLÖNBSÉG....XD

2011. okt. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!