Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elmúltam 18 és eltűnök egy...

Ha elmúltam 18 és eltűnök egy mini levelet hagyva. Kerestethetnek országosan?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Igen, de a rendőrség nem köteles kiadni a tartózkodási helyedet. Megmondják, hogy jól vagy és ennyi.
2011. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kerestethetnek, mint eltűnt személyt, de ha te nem akarod, nem tudják meg a szüleid, hogy hol tartózkodsz. Pl. tegyük fel, kerestetnek, te besétálsz a rendőrségre, megmondod, hogy élsz és virulsz, és ennyi. Nem keresnek tovább, de nem is vagy köteles jelentkezni otthon.
2011. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Nem keresnek
2011. szept. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Úgy látom sokaknál az életkor pusztán egy adat, az intellektuális fejlettség pedig egy - kisebb számértékű - másik adat.

Az 5-6 éves gyerekek szoktak világgá menni. Ha nem akarsz hülyét csinálni magadból, akkor ne dacból menj el, kis levélkét hagyva, hanem beszéljétek meg a problémákat!

2011. szept. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ó ha én elkezdenék erről beszélni akkor jövő héten is azt beszélnénk és nem miattam. Egyszerűen vki a családból képtelen abbahagyni a pofázást, mindent 6x kérdez meg, vet a szememre, idiótáz le stb stb. Jobb ha nem tud semmit és ennyi. Ilyen emberrel nem érdemes beszélni.
2011. szept. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!