Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érdekel senkit a...

Miért nem érdekel senkit a nagyimon kívül hogy mi van velem?

Figyelt kérdés

A szüleim nem élnek, emiatt már régóta egyedül érzem magam, csak a nagyim él akiről tudom, hogy neki fontos vagyok. Most hétvégén voltam egy esküvőn, ahol alig volt 1-2 ismerős és ők is a baráti társaságukkal foglalkoztak, és nagyon magányos voltam. Mikor mentünk a házasságkötőbe mindenkinek volt párja, csak nekem nem, így egyedül kellett mennem a vonulás közben, mert nekem elfelejtettek szólni hogy kellene pár. (koszorúslány voltam). Ilyen dolgok nagyon rosszul tudnak esni, mert engem valahogy mindig kihagynak mindenből, elfelejtenek szólni stb. Szóval annyira jelentéktelen vagyok, hogy semmibe vesznek. Barátom nincs, nem is volt, mert senkinek az érdeklődését nem tudom felkelteni. Habár életemben volt 2 olyan aki leszólított és ebből 1 részeg volt.


Vajon miért vagyok ilyen sz*r? Egyszerűen már szinte rosszul vagyok magamtól, legszívesebben ha rám jön, akkor nem is tudom mit tennék magammal...


2011. szept. 19. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, most úgy meölelnélek. :(
2011. szept. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

*

megölelnélek

2011. szept. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is,ne add fel!
2011. szept. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gyere és bújj hozzám, érezd hogy kellesz.


Gyere és bújj hozzám

Érints meg engem,

Bújj hozzám, ez örökké így legyen!

2011. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is éreztem így magam sokszor az életem eddigi 37 éve alatt.Aztán megismertem Őt, akinek mindannyian fontosak vagyunk,méghozzá annyira, hogy vállalta értünk, hogy megkínozzák és keresztre feszítsék. Azért, hogy mi élhessünk. Azóta soha nem éreztem magam magányosnak, sőt nagyon is értékesnek.

Biztos kitaláltad már, hogy Ő nem más mint Jézus Krisztus.

2011. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó írhatok neked privit?
2011. szept. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tudsz írni neki akkor biztos nem haragszik meg érte, biztos azért engedélyezte hogy ha vki akar írhasson.
2011. szept. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!