Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tehetném különlegessé a...

Mivel tehetném különlegessé a párom 25. szülinapját? Vagy egyáltalán mit ajándékozhatnék neki?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs mit kap tőlem. Mivel 4éve együtt vagyunk, így az ilyen "cukimuki" és átlagos ajándékokon (mint pl. fényképes ajándék, párna, boxeralsó,stb....) az elején túlestünk:) Tudom milyen vágyai vannak, de azok ilyen 30ezer körüli dolgok (pl.új rádió az autóba) amit én most nem engedhetek meg magamnak.

Valami közös ajándék is eszembe jutott, pl.wellnessezés, mivel nekem meg egy nappal korábban van a szülinapom, de utánanéztem, és az is marha drága:S

Tortát természetesen sütök neki, az ilyesmik meglesznek, de most valahogy szeretném különlegesebbé tenni neki...Valaki tudna tippet adni akár saját élménye alapján?


2011. szept. 20. 13:21
 1/6 Lady Jesus válasza:
Én is valami közös programot csinálnék, illetve azt is fogok, merthogy az én barátomnak jövő hónap elején lesz a szülinapja. Kap egy gitárt, meg szerintem elmegyünk moziba, meg valahová enni, mászkálni a városban, ilyesmik. Én még vidámparkra gondoltam, vagy valami ehhez hasonló szórakozásra. Nem kell feltétlenül kézzel fogható ajándékot adnod neki...Ja, én még a barátomnak megszerzem egy színész autogramját, akit nagyon szeret.:D Ha a te párodnak van valaki, akitől örülne egy autogramnak, és tudsz angolul, akkor hajrá.
2011. szept. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Meglepi buli cicitortával?

Magad is elkészítheted a tortát!

2011. szept. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
32%
Szerintem egy újabb lánynak a hálószobában örülne, és a lány tehetne neked is jót tehát mindkettőtöknek ajándék.
2011. szept. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

vegyél neki egy erotikus hétvége készletet,azt mindketten használhatjátok:

[link]

2011. szept. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Romantikus vacsi?
2011. szept. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is nagyon különlegessé akartam tenni a párom szülinapját, pár évvel ezelőtt volt.

1.Volt egy imádott típusú autója, annak a fényképét elvittem egy cukrászdába, és csináltattam egy szép fényképes tortát, aminek a rendszámára sz ő neve volt írva.


2. Titokban lefoglaltam egy helyet ahova szintén titokban meghívtam az összes barátját- még olyanokat is kinyomoztam akiket még én nem ismertem (mert nem régóta voltunk még együtt akkor).

Megbeszéltem velük egy időpontot, hogy mindenki mire legyen ott. Én és a barátnőim feldíszítettük a termet előtte. Amikor már mindenki megérkezett én elmentem a páromért (azért én ,mert gondoltam ha neki van szülinapja akkor már hadd igyon majd kedvére.. :-), már előtte nap így beszéltük meg hogy én megyek majd érte, mert a kocsimban rendetlenkedik valami és hallgassa meg, ő jobban ért hozzá :-) Természetesen nem hallott semmit. :-) De én már előre mondtam neki hogy a barátnőm az előbb hívott, beszélni akar velem, csak egy percre be kell hozzá ugranom. Közben megcsörgettem a barátnőmet, és ez volt a jel hogy kapcsoljanak le mindent. Tök sötétség volt.

Megálltunk, ő meg nem hitte el hogy ott van a barátnőm mivel sötét volt minden, mondtam neki biztos áramszünet, de hadd beszéljek már vele, aztán húzunk el moziba vagy valahova :-)

Nagy nehezen kikászálódott a kocsiból (pedig semmi kedve nem volt ám ), és gyorsan befutottam az ajtón és mikor ő belépett egyszerre kapcsolódott fel a villany és üvöltötte mindenki hogy : BOLDOG SZÜLINAPOOOOOT!

Hatalmas élmény volt, annyira ledöbbent hogy csak percekig pislogott. Talán még könnyezett is ? Nem tudom. :-)

Na az a lényeg hogy óriási buli lett, ettünk, ittunk, fantasztikus volt. A tortán nagyokat nevettünk. A haveroktól is kapott minden hülyeséget, óvszerekkel kirakott csokrot, óriás dobozba és még kisebbekbe becsomagolt kis apróságot stb. Akkora élmény volt!

A mai napig emlegeti,pedig 7 éve volt.

2011. szept. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!