Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mire vegyem? Ti mit...

Ezt mire vegyem? Ti mit gondolnátok? Vagy csak megint túlreagálom a dolgokat? Sajnos erre hajlamos vagyok.

Figyelt kérdés

A barátom akivel pár hete tart a kapcsolatunk azt mondta, hogy ha nem lennék itt neki, akkor egész biztosan összejönne a volt barátnőjével, de így, hogy itt vagyok neki, nincs rá szüksége, és nem is kell neki.

Tudom, hogy ez alapjába véve jó, de akkor is rosszul esett.

Szerintetek? Túlreagálom?


2011. okt. 28. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is rosszul esett volna ez a kijelentés. lehet ha nincs ló jó a szamár is alapon van? szerintem adj neki még egy kis időt és ha veled normálisan és jól viselkedik akkor lépj tovább ezen, de vigyázz nehogy csak kihasználjon
2011. okt. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
itt legalább a kérdező a ló és a volt barátnő a szamár, ami még a jobbik eset, de én abszolút megértem, hogy rosszul esett. valszeg az a fajta, aki nem bírja, ha nincs párkapcsolata.
2011. okt. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Túlreagálod.
2011. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esett volna, de nem kell ennyire felvenni.
2011. okt. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is rosszul esett volna!

Viszont ha ilyen "fiatal" a kapcsolat, figyelj arra, hogy ne reagáld túl! Szerintem is inkább arról szól, hogy eddig az exét hitte a legjobb lehetőségnek, te téged megismerve jött rá, hogy van jobb párkapcsolat is, bolond lenne visszatérni egy alacsonyabb szintre. Fogd fel bóknak, és ne hergeld magad ezen!

2011. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Türelem. Majd kiforrja magát a helyzet.
2011. okt. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esett volna, de figyelj most arra gondoltam, hogy lehet csak ilyen béna módon sikerült a tudtodra adnia, hogy te jobb vagy annál a lánynál, mert tudja, hogy sokan féltékenyek az előző barátnőra általában egy kapcsoaltban. Meg hogy érezd, hogy miattad neki nem kell más. talán ilyesmit akart, de tény, hogy elég furán fejezte ki magát.
2011. okt. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!