Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert lehet ez? Koszonom az...

Miert lehet ez? Koszonom az ertelmes valaszokat.

Figyelt kérdés
24 eves no vagyok, eddig az eletem kozel sem volt fenyes,sot tulzas nelkul sokan dupla ennyi idosen sem kaptak ennyi pofont az elettol,es most itt nem arra gondolok,hogy anyuciek nem adtak zsebpenzt,vagy nem engedtek el hetvegente. Igaz nem is buliztam soha,de nem is vagytam ra. Szoval bizonyos okoknal fogva,nekem a tinikor az ugy komplett kimaradt az eletembol. Most vegre elertem,amit akartam,megtalaltam az igazit, eljottem otthonrol-az orszagbol is,mert ott nem becsultek meg es akkor finoman fogalmaztam-, itt nem kell attol felnem,hogy ehen halok, hamarosan eskuvo, felvettek egy itteni orvosira,ami az almom volt mindig. Ugy erzem,hogy tenyleg megtalaltam a lelkitarsam,akivel mindenben harmonizalunk, megtalaltam a hivatasom is vegre, igaz sokat kell kuzdeni, de nem ugy mint otthon,itt megbecsulnek,nem kell vertizzadnom mindenert. Van idom sportolni is etc. De megis sokszor csak ulok es nezek ki a fejembol, mintha depresszios lennek. De az nem lehetek, hisz tudom,vegre ott tartok,ahol szerettem volna, annyi valtozott csupan,hogy most nem kell irgalmatlan harcokat vivnom. Lehet emiatt van? De hisz azt akartam,hogy az eletem nyugodt legyen,olyan ferfival legyek aki szeret,es akit viszont szeretek,es azt csinalhassam,amihez igazan affinitasom van. Akkor most miert erzem neha ezt a "nihilt"? Tapasztalt mar valaki hasonlot?
2011. szept. 20. 13:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én is így vagyok,és azt akarom amit te,segítesz nekem??:)
2011. szept. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
örülj inkább neki hogy megváltozott az életed és ne ezen filozofálj hogy most mégis miért van ez vagy az. nem igazán látok problémát, szerintem te se kreálj magadnak
2011. szept. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Kedves elso, mit is szeretnel pontosan? Ha tudok,akkor segitek.

Masodik: Nem szeretnek krealni, nem tudom miert jott ez elo, remelhetoleg elmulik hamar.

2011. szept. 20. 14:03
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Igen! Én arra a következtetésre jutottam, hogy aki abba nőtt bele, hogy folyamatos küzdés az élete. Hogy valóban mindenért kő kemény harcot kell vívni, annak egy átlagos gondokkal teli élet kevés.

Nekem barátnőim szokták mondani, hogy ha nincs körülötted feszkó, ha minden jó, akkor én csinálom a fesztivált. Szánt szándékkal keresem azokat az alkalmakat, amikor küzdelemben vagyok.

Pontosan ez az ok, amiért itt kell hagynom jelen munkahelyemet. Már nincs kihívás. Unom.

2011. szept. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az lehet a baj, hogy eddig csak a túlélésért kapálóztál, most pedig, hogy "béke" van, az agyad végre elkezdheti feldolgozni mindazt, amit eddig elnyomtál, amvel eddig "nem értél rá" foglalkozni. Tudom, mert velem ugyanez történt, most itt ülök a jómódban, a nyugalomban, a szépségben, és rengeteg szenvedés után, amit csak higgadtan tudomásul vettem, most roppantam össze...
2011. szept. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Tűzz ki magadnak új célokat. Mert az ember bizony ha eléri a célját (főleg, hogy komoly célokról van szó), amellett, hogy megelégedettségében boldogságot érez, KIÜRESEDIK. Mert most nincs cél. Megszoktad, hogy küzdesz, volt miért. Most nincs semmi, de idővel jönni fog egy újabb.

Feldmár András pszichológus ír egy körforgásról: Szóval „nagyon jó bent”, „nincs kijárat”, „véres csata”, „nagyon jó kint". De a nagyon jó bent egyszercsak megváltozik, és ki akarsz belőle kerülni, de ehhez meg kell találni a kijáratot.

Olyan ez, mint amikor egy magzat megszületik, ehhez is hasonlította.

Szóval: szerintem keress új célokat magadnak, és törekedj feléjük, ez jó "kijárat" lesz neked.

2011. szept. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Hát elmenni innen,itt hagyni az undorító Magyar népet,és a családomat,nincs rájuk szükségem.

2011. szept. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14.10 Már ne is haragudj, de te ritka nagy tuskó vagy. Idejön valaki segítséget kérni, te meg jössz a kicsinyes hülyeségeddel. Ha nem tetszik az életed, akkor változtass, ne más hátán akarj felkapaszkodni. Méghogy bunkó magyar nép, hát te vagy a díszpéldány...
2011. szept. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ő lehet ezzel a problémával egyedül vagyok, de nem értelek. Külföldön élsz, feltételezem nem rossz körülmények között, megtaláltad életed szerelmét, esküvőd lesz, felvettek az orvosira, csodás életnek nézel elébe, ezek után mi a probléma? 24 éves vagy, fiatal, meg számtalan pofont fogsz kapni az élettől, ez sajnos ilyen. Lesz még miért küzdened, ne aggódj.


A depresszió mellesleg egy betegség, attól, hogy néha rossz kedvű vagy, ne keverjük össze.

2011. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Már nem sok minden motivál, mert elérted a céljaid javát. tervelj új célokat.
2011. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!