Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha valakinek az...

Szerintetek ha valakinek az anyja k*rva szó szerint, a lányam ég vállhat azzá? Koszonom a válaszokat.

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
szégyelned kéne magad a kérdés miatt...
2010. okt. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ha van egy kis esze,akkor nem.
2010. okt. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha látja mit müvel az anyja nem hiszem....Van aki a pénz miatt csinálja,van aki kényszerböl.

Èn nagyon elítélem öket,de rettentöen sajnálom akit kényszerítenek rá.

Normális ember inkább dolgozik akárhol,hogy ezt a helyzetet elkerülje.

2010. okt. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a saját környezetemből indulok ki akkor elég nagy az esélye.

Ugye neki ez tök alap, h anyu ku*rva szal így hamarabb belemegy ő is a dologba főleg h tudja h jól lehet vele keresni.

De lehet h megembereli magát és azt mondja h már csak azér se.

2010. okt. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ilyen szempontból bárki vállhat azzá..


Az a helyzte, hogy ezt mindenki másért csinálja, valaki azért mert egyszerűen ezt szereti, valaki azért mert el akar érni valamit és kell a pénz, valaki azért csinálja mert függ valamitől vagy valakitől.

Valaki meg pusztán csak azért hogy fent tudja tartani a gyerekét vagy saját magát..


Viszont ez is olyan, hogy nem midnenki profitálhat ebből..



Nálunk egy "rokon" volt aki ezt csinálta kényszerből de csak azért mert 11 en voltak testvérek még az átkosban aztán vidékről mindenkit szélnekeresztettek a "szülők" meg iskolába sem nagyon járatták őket 21 évesen tanult meg írni, és valamit muszáj volt csinálnia hogy legyen hol laknia..


De azok az idők is elmúltak, ma már fodrász.

2010. okt. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazából a barátnőm anyjáról van szó, fáj h tegnap kiderült...nem tom kiből mit nézek ki, de furcsa dolgok történtek ott. Elvileg nem lenne az, el is sirta magát h nyaggattam vele, de akkor is bánt.
2010. okt. 12. 14:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Még mindíg jobb mintha inna..
2010. okt. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát...nem tom, nem hiszem...inkább inna az anyja...
2010. okt. 12. 14:52
 9/10 anonim válasza:
Szerintem igyekezz minél többet beszélgetni vele. Fontos lehet, hogy ne hagyják egyedül a problémával. Ha a te szüleid jó fejek, járjon át hozzátok, hogy ne csak a saját családi példája legyen előtte :)
2010. okt. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én aki ismertem még az országban létezett, szabályozott és ellenőrzött, prostitúciót, azt mondom, e kérdésre nem lehet válaszolni.


Ugyanis a kifejezésnek ez a formája nem ad választ a lénmyegre:


vajon a hölgy, az édesanya, valóban kimeríti e magatartásával az "ellenszolgáltatásért bárkivel közösül és/vagy fajtalankodik" meghatározást. Itt a hangsúly mindig az "ellenszolgáltatás" és a "bárkivel" kifejezéseken van. Az sem közömbös, hogy ez a tevékenység a gyermekétől, leányától elkülönítetten folyik-e vagy lánya ettől teljesen nincs különítve.


Ha az anya valóban a "proistitució" tartalmi ismérvei szerinti keresetből tartja el magát és családját (leányát)akkor persze egy- a leányhoz kötődő "barátság" (szerelem ???)szerintem terhes, és hosszú ideig nem viselhető el, kivéve ha valakinek a "strici" kategoriába tartozó jelleme van.


Én találkoztam olyan -engedéllyel rendelkező - prostituálttal, aki a gyermekét a legkorrektebben nevelte, járatta iskolába és városrész mértékben elkülönítetten végezte a pénzkeresetet, a család élettől.

2010. okt. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!