Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesítene, ha megszületne...

Idegesítene, ha megszületne férjed nővérének a babája, és a nővére úgy ugráltatná párodat mint egy zsinórra kötött bábút és lassan már többet talpalna mint maga a baba édesapja?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 08:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Miket kér? Milyen gyakran?
2011. szept. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Napi rendszerességgel, menjen ide menjen oda, vegyen ezt vegyen azt, menjen el vele ide meg oda.
2011. szept. 21. 08:12
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Igen!!!!!!!Nálunk is volt hasonló, csak visszafelé soha semmi.
2011. szept. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Na én is ettől félek, hogy vissza a tizedét se fogjuk kapni, ha nekünk lesz kisbabánk!
2011. szept. 21. 08:14
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Férje nem segít? Te férjed nem dolgozik?

Egyébként idegesítene. Miket kér? bevásárlás? Azt nem lehet úgy időzíteni, hogy ha ti is mentek, akkor vesztek neki is, ami kell?

Bocsi, csak nem tudom elképzelni, miket akar,. Nekem 6 hónapos a pici, 8 éves a nagy, akit hozok-viszek suliba, és nem tudok elképzelni egy olyan okot sem, hogy a tesóm kérjem meg valamire. (még a férjem sem küldözgetem, mert semmi olyat nem tudok, amit én nem tudnék/tudtam volna megoldani.)

2011. szept. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nővére egyedül vállalt gyereket vagy mi van??? Egyébként idegesítene természetesen.
2011. szept. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

És a párodnak nincs szája,hogy azt mondja,

"sajnálom húgica,ma nem megy.ott a férjed majd ő elintézi"

Vagy ha fütyülnek neki ő már rögtön ugrik??miért is??

Itt nem csak a nővér a hibás hanem a párod is..Minek hagyja magát?Mondjon nemet.

2011. szept. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%

Nalunk detto ugyanaz volt csak forditva. nekem szuletett babam es ocsem ugraktatott mindenfele hulyeseggel pedig nekik nem votl akkor meg baba. Sot en eleg hamar visszamentem dolgozni sajnos az anyagiak miatt muszaj volt, es igy is en lettem ugraltatva.

szerencsere leallitottam oket, igaz ebbol csaladi galiba volt, de ahogy a helyzet volt nem mehetett ugy tovabb.

Nalunk azert volt igy mert anyam ocsikem segget um mindig is kinyalta es egyszeruen eletkeptelen volt, mikor kulon koltoztek es nehez volt megtanulniuk h addig nyujtozkodunk ameddig a takaronk er, es nem koltjuk a penzt ide oda es ha elfogy telefon anyuci vagy noverke. Vagy elszurunk vmit, nem az h megprobaltak volna maguk rendebozhi, telefon rogton h vki mas hozza rendbe.

Sajnos muszaj volt a korsonak tornie, de ahogy irtam a helyzet ugy nem mehetett tovabb.

most mosoly szunet van, de legalabb nincs mindennapos min5 max 10 telefon...

2011. szept. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk is megtörtént. Azóta teljesen úgy viselkedik, mintha a gyerek a férjemé lenne, pedig a sógornőmnek is van párja és együtt vannak. A férjem azelőtt akart tőlem gyereket, de mióta a nővérének a babája megszületett, azóta nem akar. ÉN emiatt vagyok most depressziós, amiből próbálok kilábalni.
2011. szept. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
miért nem állítod le a férjed?
2011. szept. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!