Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak manapság olyan nők...

Vannak manapság olyan nők (párok) akik nem szeretnék tudni a baba nemét, mielött megszületne?

Figyelt kérdés
Egyik nap eszembe jutott ez, hogy én biztos szeretném ha meglepetés érne, szóval megkérném a dokit hogy ne árulja el nekem hogy kislány vagy kisfiú lesz. Hányan vannak igy, zsákbamacska alapon?
2011. szept. 19. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Én addig gondoltam így, amíg rá nem jöttem, hogy jóformán nincsenek unisex színű kisruhák, márpedig szerettem volna előre bevásárolni, és egy fiú számomra hülyén nézne ki rózsaszínben. :)

Sógornőm is azt mondta, hogy nem szeretné tudni, de kb. terhesség felééig bírta aztán nagyon kíváncsi lett rá .:)

Én örülök, hogy rákészülhettem érzelmileg, és minden más szempontból is, bár így is érhetett volna meglepetés.

Jelenleg senkit nem tudok a környezetemben, aki ne akarná tudni a bab nemét. DE megértelek téged is, csoda lehet az is, ha csak a szülőszobán derül ki a neme.

2011. szept. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

*baba nemét :)

mindig babot írok, bocsi :)

2011. szept. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyen párokat.


Én nagyon örültem mindig, amikor megtudtam, és az útban levő baba nemét is szeretném megtudni.


Egyrészt a névválasztás miatt, mert így fele annyit kell "kínlódni", másrészt pedig én személy szerint jobban rá tudtam hangolódni így a gyerekeimre. Amúgy a szoba falát én sem festettem se rózsaszínre, se kékre. :o)


Viszont a ruháink 90%-a lány ruha (még ha nem is rózsaszín), így most fontos lesz ezért is tudni, hogy milyen nemű baba lesz, ha fiunk lesz, be kell majd szerezni egy s mást. (Bár nem vagyok szívbajos, de fodrosba nem fogom öltöztetni... :o)

2011. szept. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

mi nem akartuk elsőnél és most sem.

elég furán néz mindenki mikor mondom hogy nem tudjuk.

de megérzésre lányt mondtunk ugy is lett és most is arra tippelünk,aztán majd kiderül.

2011. szept. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Elsőt akartam tudni - de ő nem mutatta meg magát - meglepetés lett és ez így jó volt.

Másodikat nem akartam tudni (mert jó volt, hogy az első meglepi lett), de a férjem igen - megmutatta magát (sajnos).

2011. szept. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy elvileg "probléma" az hogy milyen ruhát, cumit stb vegyük neki, ami fiús avagy lányos:) De uniszex színnek sztem megfelelő a zöld, sárga, barna, bézs, perzse ezeknek a világosabb árnyalataik:)


Meg akkor sincs gond, ha kislány kék ruciban "van":D


Névügyileg meg nekem az lenne a tervem, hogy kiválasztok fiú és lánynevet is, akár többet-többet is, hogy aztán az apával döntsünk:D Igen, a kiváncsiság is nagy úr:)

2011. szept. 19. 14:44
 7/10 A kérdező kommentje:
14:43-as, és azt nem lehetett volna, hogy a doki megsúgja a férjednek?:) És aztán neki meg nem szabadna elmondania de még utalnia se rá:)
2011. szept. 19. 14:46
 8/10 anonim ***** válasza:

Családban sok lányka született, így rengeteg lányka ruhát kaptunk a pocakosság elején mikor bejelentettük az örömhírt! Persze fiam lett, így a kisruhák a szekrény mélyére kerültek és mi meg bevásároltunk fiús cuccokból. Elsőnél hamar megtudtuk, hogy fiú, persze kérdezték, hogy szeretnénk-e tudni, de 4D-n még laikusként 12 hetesen is szembetűnő volt egyből, hogy mi van a lába között! :D


Következő babánál nem kérdezzük meg, 4D-re biztos megyünk, de mindegy lesz hisz van ruhánk bőven! :D (lányba reménykedek!!!!)

2011. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lépcsőházunkban lakik egy pár, akik szintén nem szeretnék tudni, de mondta Nekik a dokijuk, hogy mindig szóljanak UH előtt, hogy nehogy megmondja a baba nemét, mert inkább mindenki már alig várja, hogy megtudja mije lesz, hogy nehogy elkottyintsa magát.Már csak egy hónapja van a lánynak, jól bírták, én biztosan nem győzném kivárni a 9 hónapot:)
2011. szept. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na jelentkezem, mi is kibirtuk:) Es mutatta magat, mert a genetikain is latta a doki, es a nogyogyaszom is, hogy mi "lesz":) Lany lett, lanyt akartam nagyon!!!! :D
2016. okt. 21. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!