Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen botlásod, botlásaid...

Milyen botlásod, botlásaid voltak az életben, amit soha senkinek nem mondanál el? Mióta tartod titokban?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
A legjobb barátaimnak elmondtam, de többet senkinek sem beszélnék róla.
2011. szept. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nekem elmered mondani?
2011. szept. 21. 11:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen sokáig titokban tudtam tartani, akkor még várok 25 évet.
2011. szept. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

de mégis mi az?

mióta titkolod?

2011. szept. 21. 11:17
 5/10 ava87 ***** válasza:

Olyan nincs :)

Az én botlásaim mindig nagy nyilvánosság előtt történnek velem. Ha valami rossz történik velem, azt rendszerint a fél város látja, másnap már a másik fele is azon röhög. Szerencsére nem sok ilyen volt.

2011. szept. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én nagy botlás alatt olyanokra gondolok, hogy valamit megtettem, de magamban nem tudok elszámolni vele.

példásul összejöttem egy olyan férfival, ami teljesen logikátlan volt, és a családom majdnem rosszul lett. természetesen véget vetettem a kapcsolatnak, de akkor is nehéz rágondolnom, hogy egyáltalán szóba álltam egy ilyen alakkal. szóval inkább azt mondom, hogy nem akarok beszélni róla, mert valahol magam előtt szégyenlem a legjobban

2011. szept. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Legnagyobb botlásom elég kellemetlen szitu és még egészen kiskoromban történt az eset. Talán egy-két jó barátom tud még róla, de senki más.
2011. szept. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az eddig legnagyobb botlásom az volt,hogy egyszer olyan részeg voltam,hogy azt se tudtam,hogy ki vagyok,mi vagyok,úgy kapartak össze a földről,össze is pisilem magam,hívták a mentőket,1 kórházban töltött nap után elengedtek.Nekem idáig ez volt a legnagyobb botlásom,nem csak mert sokan láttak,és elég megalázó helyzet volt,hanem mert magammal se tudtam elszámolni teljesen utána még sokáig,mert ez a viselkedés egyáltalán nem rám vall,és ezt nehéz volt hova rakni magamban,de már túl vagyok rajta.Remélem ettől nagyobb botlásom nem lesz az életben.

19/L

2011. szept. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 11:33:


Ezt szinte én is írhattam volna. Jó, "gyerek", kamasz voltam még, de erre nincs magyarázat. Te jó ég, ha ma belegondolok, hogy akkor miféle "élőlénnyel" jöttem össze!!! Nem, arra nincs szó...

Szerencsére nem tud róla senki..

2011. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Volt barátom, akivel úgy "elvoltunk", persze így könnyű volt behálózni annak, aki valóban tetszett és totálisan meghódított. Elcsattant egy csók, még mielőtt a barátommal szakítottam volna.

Soha nem gondoltam, hogy velem ilyesmi megtörténhet, mert erkölcsös, őszinte ember vagyok, semmi más feddhető dolog nincs a múltamban. Ez az egy, amit nagyon szégyellek, azért is, mert egyébként is elítélem a megcsalás bármilyen formáját. Mondhatnám, hogy megbántam, de ennek mégis így kellett lennie és azóta bölcsebb lettem, nem tudnám mégegyszer megcsinálni.

24/L

2011. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!