Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bonyolult kapcsolat féle?

Bonyolult kapcsolat féle?

Figyelt kérdés
van egy lány megsimerkedtünk újra végre 2év utániagzánjóléreztemmagam és szereems is lettem talán azt hiszem ő erősködött,h nyíljak meg bízzak benne stbstb... aztán dobott m,éghozzámert nincs kész komoyl kapcsolatra és különben is másik srác felkeltetet a figyelmét... megáéllapodtunk annyiban,hogy találkozgatunk azért amig nincs senkije és meglátjuk... közösségi oldalon nem is ír vissz atelefonba normális de a találkozókat mintha halasztaná de ha együtt vagyunk nagyon jól érezzük magunkat egymással!!!rossz ez így egyfolytába ő jár a fejemben és nem tudom mi legyen... de úgyérzem még nem akarom el engedni sem...:/
2011. szept. 22. 01:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Az hogy ez bonyolult kapcsolaz-e? Nem, mert ez nem kapcsolat...
2011. szept. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem akkor járnál a legjobban ha elengednéd

keress valaki mást magadnak

2011. szept. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerelmes vagy...hódítsd meg!

hogy ő is többet akarjon veled lenni :)

2011. szept. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha még nem volt szex,akkor ne is legyen és ne bonyolódj bele jobban..Ez csak az én tanácsom...
2011. szept. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de volt szex egyszer. persze tudom,hogy az lenne a legtisztább ha elengedném ...de nagyon rég éreztem magam iylen jól egy lánnyal! és ez nag yvissza tartó erő sajnos...
2011. szept. 22. 02:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem arra vár hogy hódítsd meg...hiszen mondta hogy nyíljál jobban meg feléje,tudom ez nehéz mivel egyszer már dobott,szerintem érezni akarja hogy tényleg fontos ő neked.Vannak ilyen női taktikák...

Éreztesd vele hogy tényleg akarsz tőle valamit és nem haragszol rá azért mert dobott téged egyszer.Próbáld meg azt elfelejteni hogy dobott ha igazán fontos neked,tudom így nehéz hogy egyszer már palira vett téged de ha fontos neked akkor egy próbát megér szerintem...

2011. szept. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!