Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bonyolult kapcsolat! Segítsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult kapcsolat! Segítséget kérnék tőletek! 16/F Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány. Egy évvel fiatalabb nálam. 8 hónapja van együtt a pasijával aki 20 éves. amennyire én tudom elég gyakran veszekednek van hogy a csajra borítja a gyerek az asztalt meg ilyenek. amikor átjön hozzám a lány pl filmet nézni akkor rend szerint elcsattan több csók is, és ő is azt mondja hogy lenne esélyem nála csak ugye ott van a pasija. Na most akkor leírom a dolgokat amik a pasi mellett szólnak és amik mellettem. A fószernak van autója, lakása, havi 10.000Ft-ja fogamzásgátlóra + 8 hónapja együtt vannak. Engem a lány 1 hónapja ismer de többet foglalkozom vele, nincs saját lakásom, kocsim, nem borítom rá az asztalt, jobban szeretem mint bárki ezen a világon. Szerintetek mit kell tennem? A lány nem akarja elhagyni a pasiját. Viszont ez a 3as így nem biztos hogy szerencsés.
2010. szept. 5. 19:20
 1/10 A kérdező kommentje:
még elfelejtettem leírni a kérdésbe hogy én max óvszerre tudok költeni fogamzásgátlóra nem.
2010. szept. 5. 19:26
 2/10 anonim ***** válasza:
az óvszer pont olyan jó mint a foggátló... hát nem tom szentem hülye ez a csaj... mond el neki hogy mit érzel és hogy haggya ott azt a barmot ede ne eröltetsd ha nem akarja 16f
2010. szept. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Mond neki hogy választania kell. Azt választja h megkap mindent de egy idegbeteg a párja vagy h ugyan nem mindent kap meg anyagiakban de a szeretet 100%-os
2010. szept. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szerintem te semmit sem tehetsz nagyon...A lánynak kell eldöntenie, hogy kivel akar lenni. Ha téged szeretne, akkor megteszi a megfelelő lépéseket az ügyben.

Ha pedig előnynek számít az, hogy annak a csávónak van autója, meg lakása...az már szerintem régen rossz!

19/F

2010. szept. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valld be neki hogy szereted, és mond meg neki, hogy te megbecsülnéd őt, nem úgy, mint a mostani barátja. Ha elutasít, és a barátjánál marad, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot, és hagyd, mert egy ilyen szerelmi háromszög tényleg nem szerencsés.
2010. szept. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Már elmondtam neki hogy mit érzek, szóval azzal nincs gond. Viszont a fószer mellett szól a 8 hónap együtt lét. És a csaj már csak azért sem akar szakítani mert azt egy biztos pontnak érzi visoznt szerinte nálam ez csak egy fellángolás.

Viszont én ismerem magam és tudom milyen amikor csak megtetszik valaki és milyen amikor szerelmes vagyok. És a mostani helyzet az utóbbi!

2010. szept. 5. 19:58
 7/10 anonim ***** válasza:

19:50-es vagyok.

Figyelj, nem szívesen mondom ezt, de szerintem csak kihasznál. Vagy te vagy neki a tartalék, arra az esetre, ha a másik csávó otthagyná, vagy csak jól esik neki az, hogy egyszerre "két vasat tart a tűzbe". Lehet hogy téged is szeret, de nekem úgy tűnik, hogy erősebbek az érzelmei a másik fiú iránt. Vagy esetleg nem lehet, hogy fél tőle? Mert ha már voltak agresszív kirohanásai, akkor lehet hogy nagyon kiszámíthatatlan.

2010. szept. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretne, húsz év és milliók sem tarthatnák vissza.
2010. szept. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az összes segítségét az utolsó hosszászólónak meg igazat adnék abban hogy lehet hogy fél tőle, de lehet hogy fél tőle, erre majd rákérdezek, nem tudom mit fog váűlaszolni meg hogy bízik-e már annyira bennem hogy elmondja. Azért még írhattok jótanácsokat, előre is köszi :)
2010. szept. 5. 20:27
 10/10 anonim válasza:
Szerintem kerdezz ra konkretan h eltudna e kepzelni, h ti eggyutt, es csak 2en. Am meg emiadt eggyaltalan ne erezd magad egy cseppetsem hatranyosan, mert nem minden a penz! Ha a csajnak is bejossz es mint mondtad, neha neha el is csattan 1-1 csok akkor pedig allitsd valasztas ele! Mert igy kivulrol nezve igen csak ugy tunik h jatszadozik veled! Tudom konju osztani az eszet, de mond meg neki, ezt nem csinalhatja veled. Ha nem akarja elhagyni a pasijat akkor teged hadjon beken! Ezt irto nehez kimondani...ezt tudom, mert mint mondtad, szereted, de legalabb eglatod h mennyit ersz neki. Ha a penzes pasit valasztja, akkor pedig nincs mas valasztasod, mint elfelejteni ot.... mert igy o csak jatszik veled....(en igy latom...)
2010. nov. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!