Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 40. szülinapra mit adnátok...

40. szülinapra mit adnátok nagyon kedves (nő) rokonotoknak?

Figyelt kérdés
Szóval apukám feleségének a húgának lesz a 40. szülinapja. Olyan nekem mintha tényleg igazi nagynénim volna. Én mindig rengeteg szép ajándékot kapok tőle ünnepekkor. Mindig mondja hogy ne költsek rá, de mindenképp meg szeretném valamivel ajándékozni. Csak már kifogytam az ötletekből, mert már az évek során adtam neki mindenfélét, és ez mégis csak különleges alkalom. Ti mit vennétek? 20L
2011. szept. 22. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan ajándékot vennék neki, amiről tudnám, hogy örülne, hiszen ismerem és szeretem.
2011. szept. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Saját nagynénimnek parfümöt, testápolót, kozmetikumokat, meg ilyesmiket szoktam adni, mert ő nagyon szereti az ilyesmit.
2011. szept. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Óra, ékszer vagy valami saját készítésű dolog
2011. szept. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%
2011. szept. 23. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!