Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 60. szülinapra anyósomnak mit...

60. szülinapra anyósomnak mit vegyünk?

Figyelt kérdés

Szerintem a 60. nak meg kéne adni a módját, csak egy épkézláb ötlet nem jut az eszünkbe mit vegyünk/ csináljunk a férjemmel!

Szeretnék minden féle ötlettett kérni?

Pénzünk neme túl sok van, de azért jöhetnek költségesebb ötletek is!

Anyósom egy elég egyszerű teremtés, csupa szív, unokái a mindene!!!!

Köszönöm előre a segítséget!


2011. okt. 4. 06:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
egy egyszerü éttermi ebéd+1 szép csokor(60 szál virág)
2011. okt. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi anyu 60. születésnapjára a születésének évében,abban a hónapba,napon megjelent újságcikkekből csináltattunk Neki egy születésnapi különszámot. Beletetettük gólyahírként a nevét is. Hát mit ne mondjak... volt sírás rívás, nagyon örült neki. :)

2011. okt. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket!

Szívesen vennék még több ötletet!

2011. okt. 4. 07:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A családunkban az a szokás,hogy anyósom minden vasárnap másik gyerekénél ebédel. Nagyon szeret finom sütiket sütni,azt mindig ő hozzá.

A születésnapján együtt volt az ebéden az egész család. A kedvenc ételét főztük neki. Az unokák rajzoltak-írtak neki külön-külön születésnapi köszöntőt. Kapott egy szép csokor rózsát,mellé egy képekkel ellátott,különleges süteményeket tartalmazó könyvet,és néhány különleges süteményes formát.

A meghatottságtól sírva fakadt,bár nem az a sírós fajta.

2011. okt. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:) köszönöm!
2011. okt. 4. 08:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan gondolom mint a többiek: ebéd családi körben. Ha nagy a család sok gyerekkel célszerűbb otthon megrendezni és addig beszélgettek amig akartok. Én a 70 éves apósomnak még tüzijátékot is tettem a tortájára. Ez külön ajándék nélkül is szép!De jó ötlet az újsághirdetésben köszöntés is!
2011. okt. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60 szál rózsa, süthetnél neki tortát, ha szeret olvasni könyv is jó ajándék, vagy CD: " db Cd van benne Drága Mama a címe. Könnyed, klasszikus dallamok vannak rajta.
2011. okt. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. okt. 4. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!