Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Dóra, Lilla, Eszter, Veronika...

Dóra, Lilla, Eszter, Veronika - melyiket adnátok kislánynak? Melyik tetszik/nem tetszik és miért?

Figyelt kérdés

Vezetéknevet nem szeretném leírni, ritka, de könnyen kiejthető, 3 szótag.


Köszi :)


2011. szept. 22. 17:42
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim válasza:
96%
Dóra
2011. szept. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
97%
Nekem az Eszter kivételével mindhárom tetszik.
2011. szept. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim válasza:
75%
sorrend: Lilla, Eszter, Dóra:) Veronika semmiképpen, arról a névről egy olyan személy jut eszembe akit nagyon nem kedvelek, meg nem is tetszik a név. Mellesleg a 2.nevem Dóra, de szerintem kicsit olyan... durva,mély név. Esetleg becézve.
2011. szept. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az Eszter tetszik ezek közül a legjobban. Bájos, szép kislány jut róla eszembe.
2011. szept. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim válasza:
83%

Szerintem meg a Dóra a tucatnév.

Lilla is jó meg az Eszter is - a mi sulinkban (ami elég nagy, sok-sok diák van, 800 diák fölött) körülbelül 1 Eszter van, vagy maximum 3, de nem több, láttam az évkönyvben, az Eszter mellett még a Lilla név is ritka a suliban. Abból is nem több, mint 4 vagy 5... :)


Valójában, a Leonóra az egy nagyon szép név, én inkább azt tanácsolom, de ha nem illik a vezetéknévhez, akkor inkább Eszter, Lilla, esetleg Veronika, bááááár az meg túl komoly név.


De valóban a TE döntésed, ami neked tetszik és illik is kicsit a vnévhez, tetszik a párodnak is, akkor adjátok azt! Lehet, hogy csak közvéleménykutatás szempontjából kérdezted, de én így gondolom! Amelyiket ti akarjátok. :)


Hajrá a babuhoz!

2011. szept. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
95%

Dóra: komoly, elegáns, nőies nő jut róla eszembe.

Lilla: kis egyszerű mégsem tucatnév, szép a csengése.

Eszter: szerintem régimódi, ennél vannak sokkal szebb nevek is.

Veronika: gonosz, nagyszájú, vöröses nő jut róla eszembe.


Nálam a Lilla nyert! :) 24/L

2011. szept. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
91%
Lilla, mert bájoló lágy trillák, tarka képzetek... :D:D
2011. szept. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim válasza:
93%
engem Dorkanak hivnak. szeretem a nevem,de orulok hogy nem doranak hivnak. a Lilla nev nagyon irrital mert az egyik Lilla nevu ismerosom egy r.banc es utalom. Veronika tul komoly. szal sztem Eszter. az egyik legjobb baratnomet igy hivjak. szep, okos, kedves lany :) bocsi az ekezetekert..
2011. dec. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim válasza:
94%
Dóra vagy Eszter *-*
2011. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
95%

A Veronika a kedvenc nevem, így természetesen arra voksolok. :) A Lilla is gyönyörű, egy kedves, bájos, aranyos lányt ismerek ilyen névvel. A Dórát és Esztert nem szeretem.


Végül is melyik nyert?

2012. júl. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!