Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Születésnapra egy felnőtt...

Születésnapra egy felnőtt nőnek és egy kislánynak? Fontos!

Figyelt kérdés

Húgom 10 éves lesz, nagynéném pedig 34. Mit vegyek a születésnapjukra?:O

A húgomnak a legnehezebb. Rengeteg játéka, babája van. Igazi kis hercegnő.

A nagynénémnek fogalmam sincs mit vegyek. könyv kizárva, mivel nincs ideje ilyesmire a 2 éves gyereke mellett:'DD

Köszi előre is a válaszokat! 14/L


2011. aug. 7. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Felnőttnek is gyereknek is valami csini ruha?
2011. aug. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A kislánynak szerintem vegyél egy olyan párnát, amire a kedvenc meseszereplője van rátéve :) Vagy valami komolyabb színesceruza készletet.

Nagynénédnek is vehetsz párnát, de neki ne mesefigurásat :D Vagy akár sajátkészítésű is lehet, nem használt ruhákból összevarrod, varrsz rá szép gyöngyöket, ilyesmit... Vagy gyertyát. Azt mindenki szereti szerintem.

2011. aug. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hugidnak könyv,gyöngy,ruha,cd,dvd,vidd el a Vidámparkba,moziba.

Nagynénédnek virág,ruha,cd,színházjegy-s míg ő kikapcsolódik egy kicsit Te vigyázol a gyerekére.

2011. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

húgodnak egy cuki tolltartó/tornazsák:)

nagynénidnek egy párna amin a gyereke képe van

2011. aug. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Huginak valami szép különleges formájú tusfürdőt, vagy krémet vennék, lehet kapni mindenféle figurában. Vagy valamilyen kreatív, szórakoztató játékot pl.: gipszkiöntő, gyöngyfűzőkészlet, meg van most már egy csomó minden ilyen. Én rengeteg ilyet kaptam gyerekkoromban és imádtam. Nagynénémnek meg valami tusfürdő csomagot, ilyesmit adnék. Legalábbis az én családomból kiindulva ezeknek szoktak a legjobban örülni, mert azt mondják erre mindig szükség van.
2011. aug. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettetek!:)
2011. aug. 7. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!