Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bicikli, vagy egy kis notebook?

Bicikli, vagy egy kis notebook?

Figyelt kérdés
Még egy kicsit távol van a karácsony, de az anyukámat szeretném meglepni valamivel! A biciklije régi, de nem nagyon rozsdás notebook-ja viszont még nincsen! Rajta kívül mindenkinek van gépe a családban de neki nincs! Melyiket lenne érdemesebb? A notebook-ot azért gondoltam, mert neki nincsen még gépe, és ha esténként a szobában netezni akar akkor ő csak elővenné a notebook-ját és netezne! A bringát viszont azért gondoltam, ki mert kb 15-20 éves a bicaja de ahhoz képest nagyon jó állapotban van! Melyiket vennéd?
2011. szept. 23. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Bicikli. Nem tudom, miért kell személyenként számítógép otthonra? ez elég nagy pazarlás... Nem hinném, hogy egy átlag felnőttnek van annyi ideje gépezni, hogy megérné egy saját gép. Amennyi időt ott tölt, simán elég, ha ti odaengeditek a tietekhez.

A bicikli nem fogyaszt áramot...

2011. szept. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Még az elsőhöz: én felnőttként gondolom így. Nekünk a párommal van külön saját gépünk (még az összeköltözés előttről), de én a házimunka és meló mellett van, hogy napokig be sem kapcsolom, ha valami nagyon fontos, odaugrom a pároméhoz, ő többször használja.

Édesanyád, családanyaként gondolom, még kevesebb szabadidővel rendelkezik. A bicikli viszont megkönnyíti a mindennapjait.

2011. szept. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mi a gépeket nem vettük hanem összegyűlt! A legelső gépet 2004-ben vettük! Lett 2005-ben egy céges gép is! 2009-ben új céges gépet kaptunk! 2010-ben meg nekem vo,t szükségem egy gépre: N A nyáron a 2004-es gép pedig elromlott! Kivizsgáltam, és szerintem RAM hibája van!
2011. szept. 23. 17:51
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ha megengedhetitek ezt magatoknak, akkor én inkább a notebookot venném. de lehet csak azért mert én télen amúgy sem biciklizek :D azt meg felújítanám neki csak úgy.
2011. szept. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Notebookot venném, hiszen a bicikli a leírásod alapján kifogástalan, csak régen megvan, notebook viszont még nincs és csak neki nincs, ami lehet, hogy rossz érzés neki, még ha nem is mondja.
2011. szept. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

a bicikli - testmozgás, tartalmas kikapcsolódás és egyben a mindennapokban is megkönnyíti a közlekedést

de igaz, inkább notebook... meglepődtem a válaszokon...

ne magából induljanak ki a fiatal válaszolók, szerintem egy átlagos háziasszonynak nincs sok ideje gép előtt ülni...

2011. szept. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Notebook.Én ezt venném.Kis csinos notebookot.
2011. szept. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

biciklivel gondolom munkába jár. nos, ha még jó állapotú a bringa, akkor kicsit nézd át, javítgass rajta, hogy biztonságos legyen.

karácsonyra pedig igazán megérdemel egy notebookot, és szép, h ilyen ajándékkal szeretnéd meglepni anyudat :)

neki is kell egy kis szórakozás, kikapcsolódás. ameddig ő netezik, te addig mosogathatsz, takaríthatsz :)

2011. szept. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mi nem biciklivel járunk a városba! Van 2 kocsi amivel tudunk közlekedni! Hozzánk kb 14 km a suli! Egyébként meg ne értsétek félre légyszíves! Még jöhetnek a válaszok!
2011. szept. 23. 18:50
 10/11 anonim ***** válasza:

Biciklit akkor még felesleges venned. Bár, legyen folyamatosan egy kis félretett pénz rá, hátha valami sürgős javítás kell rajta.

Az én édesanyám is szeret leülni gépezni. Igaz, neki a munkájához is kell, de ha már egy játékkal kikapcsolhatja az agyát pár percre, már jobb. Úgyhogy én a notebookra szavazok.

2011. szept. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!