Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha el akar venni, gyereket...

Ha el akar venni, gyereket akar tőlem, stb akkor miért áll távolabb tőlem, ha jön egy nő?

Figyelt kérdés

még rokoni látogatásoknál is, egy ismerősünk bemutatta a lányait, akiknek már gyereke van, sőt ott voltak azok férjei is, és amikor leültek az asztalunkhoz, a párom távolabb ült tőlem (addig meg átölelt) de amikor egy férfi jön oda hozzánk akkor meg bújik hozzám.

kérdeztem erről idegesen letagadja; tehát nincs értelme ezt vele megbeszélni.


szóval vőlegény és apajelöltként miért viselkedik így?

szerinted?


2011. szept. 25. 09:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

ó kedves utolsó, minden szavad kincs :)


igen, próbáltam flörtölni - kiakadt, ordítás, agresszió, minden játszott


újabban ott tartunk, nem találkozhatok senkivel, aki férfi.

2011. okt. 1. 12:39
 12/17 anonim ***** válasza:
Az én volt párom (kb 1 hete mentünk szét) túlságosan nem ölelgetett, puszilgatott társaságban de sokszor sokáig még hozzám se szólt. Ez nekem nagyon rosszul esett. Mintha én lennék maga betty a csúnya lány, pedig épp ellenkezőleg. Persze jött a rizsa hogy ő nem szeret társaságban nyálazni, ami oké is, de ő már túlzás volt amit csinált. Sztem nem is szeretett igazán. Dejó hogy vége.
2011. okt. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
és hogy lett vége?
2011. okt. 1. 16:49
 14/17 anonim ***** válasza:

12:11-es vagyok.

Hát ez nem szép tőle, hogy így kiakad ha te mással flörtölsz. Az lenne a cél, hogy megértse, te pont ugyanezt érzed, és csak tükröt tartasz elé ezzel a viselkedéssel.

Mikor te kérded tőle számon az ilyen viselkedést, azon kívül, hogy ideges mit mond magyarázat ként?

A szakítás szóba jött már nálatok? Mit lépne arra, ha bejelentenéd, te ezt a viselkedést nem tűröd, itt most elválnak útjaitok?!

2011. okt. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

ő nem magyarázkodik válaszként, hanem letagadja a flörtöt, vagy kamuzik, hogy nem a csajt nézte, csak a csizmáját, meg hasonlók

többször bevágtam már a szakítást, olyankor 1,2-2 napig angyal, hogy ne szakítsak, utána megint minden a régi


nem tudom hogy oldjam meg

2011. okt. 26. 12:48
 16/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja:

10-01 20:13 - Vagyok

Ez tényleg nem a legjobb helyzet. HA már a szakítást is bevetetted, ráadásul többször is. Mégis minden maradt a régi

, ez azt jelenti, szerintem, hogy tudja, hogy csak fenyegetőzés és nem gondolod komolyan.

Amit tehetsz, megszoksz vagy megszöksz. Tudom nem ezt vártad és nehéz. Gondold végig mit akarsz. Mérlegelj mi szól a pasi mellett és mi ellene. Gondold végig minden egyes apróságot is ami zavar és amit szeretsz benne. Ami zavar benne, idővel még jobban zavarni fog, ahogy a szerelem lankad. tedd fel magadnak azt a kérdést, hogy ezekkel a dolgokkal, ezekkel a tulajdonságaival együtt tudsz-e élni. HA nem, bármilyen nehéz is de lépni kell. ÉS ne várj következő alkalomra, ne hidd el az 1-2 napig angyal fiú szavát. Mert már ismered is tudod, hogy nem változik.

Nehéz dolog kimondani a szakítást, de ha kimondod, akkor legyen is úgy. Tartsd magad a szavadhoz. Kis idő és könnyebb lesz meglátod. Találsz egy olyan társat, aki megérdemel.

A végső döntést a te kezedben van. írd meg, hogy alakul a dolog, mert érdekel.

Én is hoztam meg hasonló döntést, csak és házasságból léptem ki. Nehéz volt, nagyon nehéz. De rövid időn belül már tudtam, hogy jól döntöttem. Ma sem gondolom másként.

Kívánom, hogy a legjobb döntést hozd meg!!! :)

2011. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

hát nem lehetett semmi, házasságból kilépni, tekintve, hogy nekem már ez sem egyszerű dolog a nem házasságban.


majd megírom, mi lesz.

köszi soraid

2011. okt. 27. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!