Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, ha egy hete nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha egy hete nem találkoztunk és bennem ezalatt változott valami, mintha távolabb érezném magamtól? Két hónapos friss kapcsolat.

Figyelt kérdés

Eddig 2-3 napnál többet nem töltöttünk külön, ezalatt egyre közelebb kerültünk egymáshoz, de ezen a héten nem találkoztunk, sokat dolgozott, fáradt volt. Bár minden este felhívott, nem igényelte a találkozást. Én igen... Ő a pasi, nem mászok rá.

És mostanra nekem nem hogy jobban hiányozna, mérföldekre érzem magamtól és bár ma találkoznánk, szívesebben lennék egyedül. Ezt érzem. Részemről nem tesz jót a kapcsolatunknak ha csak hetente találkozunk úgy, hogy egy városban lakunk.

Meg fog sértődni ha ezt így elmondom, hogy most inkább nélküle lennék? Vagy a pasik máshogy működnek és szerintetek hülye női hiszti az egész?


2011. aug. 6. 10:24
 1/10 anonim válasza:

Figyelj csak meg kell tőle kérdezni hogy mit is akar tőled konkrétan.......

Állítsd kész tények elé

Ha egy városban laktok az nem igaz hogy legalább napi 1-2 órát nem tudtok találkozni olyan nincs azt jó lenne tudni mióta vagytok együtt??

Ha bármi kérdésed van erre az e-mail cimre írhatsz: kora6@freemail.hu

2011. aug. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

2 hónapja és az utóbbi hétvégéket végig együtt töltöttük.

komolyan gondolja az biztos, elég zárkózott és magába tud fordulni.. munka-haza-munka-haza...

de nem hülyeség hogy így érzem??

köszi:)

2011. aug. 6. 10:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Annyi történt,hogy nálad elmúlt az a bizonyos köd...Mondd el neki,mert az őszinteség a legfontosabb.
2011. aug. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

de nála sem lehet akkora köd, ha kibírta egy hétig nélkülem. nem?

ha együtt vagyunk akkor nagyon jó minden, de a távolság nem tesz jót... nekem legalábbis:)

2011. aug. 6. 10:36
 5/10 anonim ***** válasza:

nekünk volt a kapcsolatunk elején is, meg később is bőséggel példa arra, hogy csak egy-másfél hét elteltével tudtunk találkozni. olyan is volt, hogy két hétig nem. de eszembe sem jutott, hogy távolinak érezzem magamtól, hiányzott, vártam a következő találkozást. egy hét egyáltalán nem a világ vége, mi lenne, ha kimenne külföldre, hogy jobban keressen? visszatartanád egy rosszabb életbe, csak azért, mert neked gyengék az érzéseid? én két hónap után is szerettem annyira, hogy egy hét ne okozzon gondot.


szóval szerintem igen, ezt mondd el így neki, és akkor valszeg úgyis szakítás lesz a vége, nem lesz ez jó így ez a kapcsolat, ha már az elején ennyi kétséged van.

2011. aug. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem arról van szó hogy külföldi munka vagy bármi miatt, hanem ez 99%-ban az ő döntése volt, hogy nem találkoztunk. így más, nem?
2011. aug. 6. 10:48
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
így sem más. mi novemberben jöttünk össze, 4 évvel ezelőtt és utána rá decemberben és januárban vizsgaidőszak volt neki. nekem még nem, mert akkor még gimis voltam. és volt, így, hogy nem találkoztunk másfél hétig. és túléltük. és 4 éves kapcsolat lett belőle. nem erőszakoltam a találkozást, mert tudtam, hogy fontos neki, hogy tanulni és pihenni is tudjon. lett volna rám ideje, ahogy mondta az előző 1-2 óra, de most 1-2 órára minek utazzuk át a város? én megértő voltam. és nem éreztem az érzések elhalványulását... ha te igen, akkor te nem szereted.
2011. aug. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ellcsi ***** válasza:

Szia.Én is mesélhetnék neked dolgokat, mondjuk nekem se volt/van jobb sorsom én már 2 hete h nem láttam a szerelmemet..igaz nem egyvárosban élünk,de hozzászoktam h miden hétvégén többnapra elmegyünk egymáshoz.. és már iszonyuan rossz..igy, alig várom h láthassam..

De téged is megértelek,éreztem már én is ezt h mintha eltávolodna tőlem..de valahogy mindig visszajött és most jo azt leszámitva h hiányzik0.0

2011. aug. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem akarok szakítani, de az ölébe rohanni se, mert akkor tudom hogy minden más lenne rögtön, szép és jó aztán ha nem hiányzom neki napokig, ő viszont nekem igen...
2011. aug. 6. 10:55
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mintha én írtam volna a kérdést... :)
2012. nov. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!