Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismersz, hallottal olyan...

Ismersz, hallottal olyan csaladrol/emberrol, akik nagyon nehéz korulmények utan, valamilyen szerencse, " csoda" folytan hirtelen nagyon jo korulmények kozott talaltak magukat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen ismerek!!Nekem van egy jó barátom aki utca gyerekként drogosként nőtt fel nagyon rossz körülmények között és találkozott egy lánnyal aki kihúzta abból a sz.arból és szerzett a srácnak és magénak svájcban munkát.Most a srác havi 800 ezer ft-ot keres havonta és az összes pénzét félre teszi és mondhatom azt hogy most már milliomos....
2011. szept. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Most már 4.éve dolgozik kint és szerintem már haza sem gof jönni...
2011. szept. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, de nem olyan hirtelen történt, egyszerűen megdolgozott a pénzéért, saját vállalkozást épített ki teljesen önerőből.
2011. szept. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Csoda nem szokott történni.Olyan fiút ismerek,aki a fiammal járt együtt gimnáziumba és egyetemre. Alkoholista szülők, gyerekkor nagy verésekkel.Már gimnazista korában hetente többször meghívta a fiam hozzánk vacsorázni,mert egyszerűen látszott rajta,hogy éhes. Dolgozott a suli mellett,jól tanult,egyetem,elvégezte úgy, hogy 6 órában dolgozott mellette minden nap.

2 éve végeztek,ma 400 ezret keres,már projektvezető programozó, nemsokára házasodik.

De ez az ő nagyon kemény munkája volt, szakított a családdal, nem hagyta el magát és most megvan az eredménye

2011. szept. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerencsést nem, de olyat, aki okos és dolgos, olyat igen. Majdnem mindenki a nulláról kezdi, épp ezért nem tudok együtt érezni azokkal,akik napjába 20x elmondják milyen szar nekik.
2011. szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. szept. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Igen a párom, rajta kívül álló okok miatt a 0-ra került. Mikor összejöttünk szinte semmilye nem volt. Ma már ház, nyaraló, félrerakott pénz, és egy családja van. 1-2 haverja pedig, akiknek anno jól ment és kárörvendtek, azóta tönkrementek. A párom kisebb csodának tartja, mert ketten hoztuk össze, és szerinte ezt mással nem tudta volna.
2011. szept. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Van hát,3 éve nyertem meg az ötös lottót.

Csoda az nyerési esélyeket elnézve.

Azóta minden tök jó.MINDEN.Életem legszebb napja volt,van és lesz is az a nap.

Addig 4en éltünk egy 26nm-es lakásban.Most,hát most villában 6an azóta:DÉs még sorolhatnám,de ez lényegtelen.

2011. szept. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tényleg nyertél?Tök jó, azt hittem kamu az egész. 5 jósnő jósolta, hogy fogok nyerni egy hatalmasat.
2011. szept. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tényleg.Nekem nem jósolták.Tesóim cuccában jártam,mindig csak az kapott valami alapdolgot(mint pl sapka,kabát) akinek legjobban kellett..stb.Én voltam az osztály szegény gyereke.Engem csúfoltak a ruháim miatt és azért mert nekem semmilyen játékom nem volt.Tiszta voltam mindig.De sokszor éhes,mert válogatós voltam és igazán nem tudott anyu olyat főzni,amit meg is ettem volna-csak húst ettem már akkor is,húst valamivel,de hús nélkül nem ettem.

bocs 5en laktunk,ilyen pici egyszobás lakásban.És nem,nem vállaltak túl a szüleink.Jól éltek volt egy gyerek,aztán mi születtünk ikrek és munkanélküliek lettek akkoriban.

szóval 13 évesen kitöltöttem egy szelvényt és nyertem.:D Senki nem tudja rólam,mert "túl nagy a nyeremény" de ahogy megvettemaz összes hiányzó játékot,új ruhákban jöttem és végre nekem is volt pénzem meleg-szendvicsre mindenki a barátom akart lenni.De bukták,utáltam mind.

2011. szept. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!