Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha durva korulmenyek miatt...

Ha durva korulmenyek miatt fogysz le, akkor az utan jojo effektus lesz?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, ha esetleg (hataros ideig szolo) embertelenul sok fizikai munka mellett fogy le az ember (normalis etkezes - salata, hus- mellett), akkor ez utan is jojo effektus alakul ki.


Embertelenul sok melo alatt azt ertem, hogy reggel 9-tol hajnali 3-ig dolgozol egy heten 6 napot.


Ugyanis animator vagyok es jol megszivtam a meloval.

Kerlek ne azt irjatok hogy mondjak fel, hanem a kerdesre valaszoljatok.


(amugy emellett akkor azt is megkerdeznem meg, hogy olaszorszagban hogy lehet rakuldeni a munkavedelmi szervezetet egy cegre??)


2011. júl. 22. 11:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Emilt sajnos nem tudtok irni, mert elfelejtettem a jelszavam....:(
2011. júl. 22. 11:14
 2/2 anonim ***** válasza:
Ettől nem lesz semmi bajod. A mozgás az más. A jojó-effektus inkább a túl drasztikus diéták miatt szokott kialakulni. Te rendesen eszel, úgyhogy ez a veszély nem fenyeget. Nehogy már emiatt ne dolgozz! :)
2011. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!