Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki nem jön ki...

Van itt olyan aki nem jön ki jól a testvérével? Vagy esetleg olyan aki nézet eltérések miatt megszakította vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A testvérem egy önfejű ember aki már kicsit másképpen gondolkodik azt le kezeli és szinte ember számban sem veszi,többek közt engem is....

Próbáltam nyitni felé sokszor de már bele fáradtam a próbálkozásban és úgy veszem észre hogy én még elfogadnám őt ilyennek amilyen de vissza fele már nem működik a dolog...bele fáradtam az egészben és úgy döntöttem megszakítom vele a kapcsolatot és a kommunikációt.

Volt már valaki így?


2011. szept. 25. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyen testvérpárt. Nyíltan egyiknek sincs baja a másikkal, de az egyiknek rettentő rosszul esik, hogy a testvérét és annak 5 gyerekét 50 éves létére a szülei tartják el, őt pedig semmibe nézik a szülők, holott ő az, aki vitte valamire a gyerekcsináláson kívül.

Tényleg durva, semmije nincs a fazonnak, csak gyereke. Undorító, és még neki áll feljebb.

2011. szept. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát jó ez egy durva példa az igaz....de nálunk az van hogy egyszerűen nem jövünk jól ki egymással mert teljesen más a gondolkodásunk.Csak a sértegetés megy és akár hányszor találkozunk mindig ez van,én már próbáltam közelíteni feléje normálisan és több féle módon,de rájöttem hogy halott ügy....Nem látom értelmét annak hogy én tegyek a kapcsolat érdekében....mert már belefáradtam az egészben.
2011. szept. 25. 15:43
 3/11 anonim válasza:
100%
Van egy hugom, akivel altalaban joban voltunk. Aztan jottek a pasik, es eltavolodtunk egymastol. Valahogy mar normalisan se tudunk beszelni, ha osszefutunk apanknal. Mindketten erezzuk a feszultseget, de egyikunk se nyit mar. Regebben probalkoztam. Igy felszinesen elunk, neha osszetalalkozva...
2011. szept. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi sem jövünk ki jól. Egy nővérem van, ő 26 lesz én pedig 21. 5 év közöttünk ugye a különbség...de azért már nem vagyunk gyerekek. Ő mégis úgy kezel. Nem hiszem, hogy gyerekesen viselkednék, csak egyszerűen más vagyok mint ő, és máris nem vagyok jó:S Általános dolgokról eldumálunk ha muszáj, de csak felszínes a kapcsolatunk. Nem azt mondom,h. rosszban vagyunk...hanem sokkal inkább sehogy nem vagyunk, ami talán még rosszabb...Van egy ugyan ilyen korú unokatestvérem, vele érdekes módon olyan jól kijön mintha a legjobb barátnők lennének. Ez nagyon rosszul érint, szomorú vagyok miatta. Sokszor sírtam már miattunk de már nem érdekel, vagyunk ahogy vagyunk, aztán ennyi. L.
2011. szept. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem jövök ki a testvéremmel, sőt én nem is beszélek vele már 10 éve, még akkor sem ha a szüleimhez megyek, mert ugye náluk lakik a fiával, akinek az apját sem tudja megnevezni. Próbálkozásom nekem is volt , nem is egy, szóval én nem érzem magam hibásnak a kapcsolatunk miatt ! Nagyon negatív ember és egyre lejjebb és lejjebb csúszik, de engem már nem érdekel, mert a szülők így elfogadják akkor nekem meg mindegy végül is .

Nem hiszem, hogy fog változni a kapcsolatunk, sőt ha már ő nyitna én nem tudnám a sok fájdalmat és bántást megbocsátani és jó testvére lenni .

Vannak barátnőim és kárpótolják .

Szóval nem vagy egyedül .

2011. szept. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, de a sógornőmmel jóban vagyok, így nem tudnám megszakítani vele.
2011. szept. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

hát én még nem vagyok felnőtt de azért válaszolok

nagyon jól kijönnénk csak egy szobában vagyunk egy suliba járunk szóval éjjel nappal együtt vagyunk és egyszerűen elegünk van belőle hogy 3 percig nem lehetünk egyedül.

2011. szept. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Èn sem tartom a kapcsolatot a testvéreimmel.1bátyámmal telefonálgatok,de ha hetekig nem hívom öket,egyszer sem csörögne rám.Szép család.....
2011. szept. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ezt a kérdést én tettem fel! Én sem beszélek a bratyómmal!

2011. szept. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok túl jóban nővéremmel.

Nem tudom, hogy ő változott-e meg teljesen, vagy csak a férjéhez idomul, mert meg akar felelni neki, de folyton sértegeti a családunkat.

Anyukámat is, és engem is.

Mindenki hülye, és rossz módon él, csak ő nem és a férje.

Rosszul főzök, rossz háziasszony vagyok, élhetetlen ember, és buta nő a szemében.

Meg a férje szemében is.

Anya ugyanígy.

Pedig más nem mondja ezt, csak testvérem.

Megváltozott, és nagyon nem jó irányba.

Sajnos!

2011. szept. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!