Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vennétek 18. születésnapra...

Mit vennétek 18. születésnapra egy olyan lánynak, akinek mindene megvan?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Valami egyedi, személyes dologban gondolkodj. Például: egy neki dedikált szöveg, egy jellemző mondat rányomtatása kispárnára, pólóra, pohárra...vagy egy album elkészitése számára fontos fotókkal...legvégső esetben vmi ékszer vagy bizsu, ami a személyiségéhez, stilusához illik (azt a csajok mindig felhasználják).
2011. szept. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen kapcsolatban vagy a lánnyal és mennyi pénzt szánsz a dologra. Én valami "élmény" jellegű ajándékra gondolnék, pl: mozi, színház, koncert, utazás, kirándulás, vidámpark, hajókázás...
2011. szept. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy egy lánynak mindene megvan. :)
2011. szept. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De van olyan, holnap leszek 17 éves és nem tudom mit kérjek, mindenem van, de valamit akarok :(
2011. szept. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Valami kis cukiság: mécsestartó-gyertyatartó, illatmécsessel vagy gyertyával, illóolajjal. Potpourri+tartó tálka. Fürdősó. Sólámpa!

Ha ilyesmi apróságot választasz, emellé még lehet vmi komolyabbat is, ezek csak mellékesek.

2011. szept. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz azzal, hogy "mindene megvan". Te találj ki valamit, ami lehetőleg egyedi, és nagyon emlékezetes. Nem számít, hogyneki milyen tárgya van vagy nincsen.


Pl. kötnék neki egy álomszép pulcsit, vagy varrnék neki valami szépet, valamit, ami csakis egyedi.


Ha sok pénzem lenne és ez az ember nagyon közel állna hozzám, akkor befizetném egy kétszemélyes Japán-körútra, ősszel vagy tavasszal (szerintem az őszi Japán szebb). Első osztály, Lufthansa, fotóval felszerelkezve...két hét mennyország. Persze, csak ha értékeli a nagyon más kultúrát, szeret utazni, szereti a Szépséget, a Természetet, a Zent - és szeret fotózni. Bármennyi pénze is van, ezt soha nem felejtené el, az tuti! :)

2011. szept. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. szept. 26. 16:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Kösd át magad egy masnival, olcsó, emlékezetes, romantikus.
2011. szept. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szakácskönyvet és fakanalat! Lehet hogy van Neki, de nem árt biztosra menni!
2015. ápr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Betonkeverőt
2020. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!