Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el hogy udvaroljo...

Hogyan érjem el hogy udvaroljon a párom? Na de ki mit ért udvarlás alatt?

Figyelt kérdés
6hónapja járunk... foglalkozik velem, szeretjük egymást... csak felmerült bennem a kérdés most hogy mi is tulajdonképpen az "udvarlás?":)
2011. szept. 26. 20:17
 1/4 A kérdező kommentje:

amugy 19éves lány vagyok.

valamelyik nap flehozódott a régi általános sulis szerelem és mondta h komoly 2hétig járt egy lánnyal 7.ben és 1hétig "udvarolt" neki, azóta gondolkodom h mi is számit udvarlásnak tulajdonképpen:)

2011. szept. 26. 20:20
 2/4 anonim válasza:

Az udvarlás számomra azt a részt jelenti, mikor úgy tűnik, nincs rossz tulajdonsága a fiúnak, hihetetlenül romantikus, megértő, figyelmes, folyton bókol, mindenhova magával akar vinni stb.

Ez kapcsolatban változik, akkor már nem akar tökéletesnek tűnni a párod, "elkényelmesedik", annyira már nem figyel oda minden mondatodra, néha magányra vágyik stb. Ez nem feltétlenül rossz szerintem, bár szerintem nekünk, lányoknak nehéz hozzászokni, hogy néha "magától értetődőnek" vesznek minket.

2011. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

jaa:) hát értelek:)

ilyenek csinál, romantikus meg bókol meg folyton cirógat meg szeretget:) de még irhattok ám:)

2011. szept. 26. 20:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha már 6 hónapja együtt vagytok akkor minek udvaroljon?

esetleg ha szakítasz vele(?)

2011. szept. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!