Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elérni hogy párunk...

Hogy lehet elérni hogy párunk a kényelmességéből kiessen, és ugyanúgy udvaroljon mint rég?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki, hogy jól esne.. ;)

Néha lepd meg Te is, hátha abból is aztán jobban érzi, hogy Neki is kicsit másként kellene..

Mióta vagytok együtt amúgy..?

2011. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

célozni kell rá,vagy amikor a párod szeretkezni szeretne akkor kicsit kéresd magad,na akkor maj rájön mire vágysz:-)

23/L

2011. máj. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Darcy01 ***** válasza:
100%

Szerintem is kezdd azzal, hogy megleped néhányszor olyan dolgokkal, amiket szeret, és ezzel felidéződnek benne a "régi szép idők". Hátha ettől kedvet kap, hogy ő is meglepjen, apró ki örömöket okozzon neked.

Ha nem veszi a lapot, akkor meg mondd el neki, hogy neked is jól esnének hasonló dolgok.

2011. máj. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
14hónapja...csak picit hagytam elkényelmesedni,mindig keresem,kényeztetem,stb...
2011. máj. 2. 13:19
 5/5 anonim ***** válasza:

:)Nos igen.Ez minden kapcsolatban előfordul hogy elkényelmesedik a párunk!Ilyenkor hiába célozgatsz a férfiak nem értik!Ha meg szemtől szembe megmondod neki akkor zokon veszi.

14hónap nem sok idő,lehet még változtatni a helyzeten.

Neked kell ismerni a párodat,hogy mivel tudod "irányítani" a helyes útra téríteni.

Említsd meg neki hogy milyen jól esne ha főzne neked vacsit,és bókolgatna néha.VAgy bármi amire vágysz.Ha szeret megfogja tenni a kedvedért.És ha visszaváltozik,ne hagyd hogy mégegyszer elkényelmesedjen:)

2011. máj. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!