Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kaphatnék zsebpénzt?

Ancsa99 kérdése:

Hogyan kaphatnék zsebpénzt?

Figyelt kérdés

már kezd idegesíteni h folyton igérgetik h kapok sebpénzt

de nem soha nem tartják be még akkor se ha legalább 5000ft

is tudnának ugy simán adni most nem akarok

túl szárnyalni a dolgon de legalább 500ft adnának:( :( :(


2011. szept. 27. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Roppant "eredeti" nickneved alapján Ancsának hívnak és 1999-ben születtél (nyomozónak kéne mennem...). Kedves Ancsa! Mire kellene neked 12 évesen 5000 Ft?
2011. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Próbáld meg eladni a telefonod, tízóraid, megunt cuccaid és már meg is van a zsebpénz.
2011. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Hat te aztan tudsz fogalmazni es helyesen irni! XD Hany eves vagy? Kerj penzt a szulinapodra vagy a nevnapodra...
2011. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

bizonyítsd be h érett vagy, rendes és nem csak elvárod h kapj hanem meg is érdemled - ez a legfontosabb szülők szempontjából

ha meg valamire gyűjteni szeretnél ezt meg is mondhatod a szüleidnek és biztos örülni fognak neked h nemcsak elpocsékolni akarod a pénzt (amit fáradságos munkával szereznek meg) hanem spórolni szeretnél

vagy vállalj be vmilyen házimunkát rendszeresen amiért egy bizonyos összeget kapsz cserébe :)

2011. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
12 éves vagyok. Soha nem kértem zsebpénzt egyik szülőmtől sem. Apukám ajánlotta fel, hogy kapok heti 500 ft-ot. Elfogadtam (természetesen :)) és azóta 1000 ft-ra emelkedett. Ahelyett, hogy rinyálnál, inkább tanulj, végezz házimunkát, foglalkozz az állataiddal stb... Akkor majd megérdemled... uhh -.-"
2011. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Én is adnék a saját lányomnak mihelyst a munkanélküli ingyenélő anyja ideadná!
2011. szept. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Én kb 9 évesen, harmadikosként úgy szereztem zsebpénzt, hogy a kínai piacon 1500-ért vett órát eladtam 10 ezerért egy negyedikes gyereknek. Azóta nem csináltam ilyen jó üzletet.
2011. szept. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztos azért nem adnak,mert úgy gondolják,hogy nem tudnád beosztani.Vagy az is lehet,hogy csak te gondolod,hogy tudnának adni,de ők nem.Az én lányom is mindig azt hitte,hogy több pénzünk van,mint ami valóban van....
2011. szept. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

sajnos túl sokat kérek!!!

és nemtok leálni megszoktam h kiskoromban mindent amit kértem megkaptam :(((((

2011. szept. 27. 20:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Na pont itt baj h megszoktad.Most nem kapod meg.Én sem kapok zsebpénzt.Névnapi,karácsonyi,szülinapi pénzemből vagyok el.Nem mondom hogy nem akarok többet,de nincs szükségem rá.Elég ennyi is.Elég jól betudom osztani.
2011. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!