Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ballagási csokor most...

Milyen ballagási csokor most a divat? 18 éves lánynak szülőtől? Nagyszülőtől? Testvértől s barátőjétől pár szál virág?

Figyelt kérdés

Mit adjunk ajándékba?

A felvételi II. szakaszára előkészítő alkotótábort Tihanyban, vagy arany medált vagy a copfomat és hajfelvarrást(ezt kérte)?


2009. ápr. 27. 08:09
 1/9 anonim ***** válasza:

3-5 szálas virág csokor ballagási szalaggal.

Virágkötő

2009. ápr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
jézusom
2009. ápr. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

en csak azt kertem, hogy sok viragot hozzanak, de nem gerberat, es szegfüt, mert azokat en nem szeretem, rengeteg viragom volt :) amugy szerintem, ha a hajfelvarrast kerte, akkor azt, egyertelmüen annak örülne, akkor a legjobban. Bar en a tabornak örülnek, az arany medall meg egy eletre szol, apukam 53 eves, es a mai napig hordja a medallt, amit mamamtol kapott erettsegire, nagyon fontos neki....

A virag nalunk ugy volt, hogy baratnöktöl kisebb par szalas csokrot kaptam, növeremtöl, anyutol, aputol, keresztszüleimtöl meg hatalmas liliomos, rozsas csokrokat...

2009. ápr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én is liliomra gondoltam, és mama is rámbízta, mert messziről jön. De a tábor meg lehet hogy jó lenne, s felvennék a miatt..mindegyik nem megy. Ha megkérdezem tőle, az nagyon illúzióromboló?

Miért mondták, hogy jézusom, ez olyan buta kérdés?

Tiszta stresszben vagyok, nem is dolgozom, pedig kellene. Úgy izgulok, hogy nem a megfelelőt adom. A tábort szeretném, de bánt, hogy nem egy tárgy ami mindig vele lesz. A hajra meg kicsit sajnálom, de ő meg lehet h várja.

A tábort esetleg befizetné magáak de akkor nem lesz semmi pénze nyárra. És biciklire.Úgy izgulok, és köszönöm a válaszokat.

2009. ápr. 27. 09:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok... En abszolut a tabor mellett vagyok, 23 eves vagyok, szerintem szuper ötlet... viszont az a helyzet, hogy a hajat varja, akkor a helyedben en-fajo szivvel-de azt adnam...
2009. ápr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam, mehet táborba, a copfom meg odaadom díszdobozban, és majd lesz rá biztos lehetőség, hogy felvarrassa. Ez pedig szép emlék lesz remélem, és ha még fel is vennék..akkor szuper. Ha mégsem,akkor is jó lesz.

A hajvarratásra csak rákerül a sor még egyszer.

2009. ápr. 28. 21:51
 7/9 A kérdező kommentje:
Három szál Kameleon rózsa lesz(halványzöld-vajszín-rózsaszín) és színes kála.
2009. ápr. 28. 21:53
 8/9 anonim ***** válasza:
harmadik vagyok, szerintem ez igy tök jo, remelem örülni fog :)
2009. ápr. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Örült.
2009. máj. 4. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!