Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek a hibája, ha valaki...

Kinek a hibája, ha valaki papucsférj lesz?

Figyelt kérdés

A férjé? A feleségé? Mindkettőé? Senkié?

Rövid válaszokat válnék, kíváncsi vagyok, mennyire egyeznek meg az én véleményemmel.


2011. szept. 28. 23:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
24%

A feleség

23/N

2011. szept. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
Senkinek nem a hibája, ilyen a férfi habitusa alapból és kész. Csak úgy senki nem válik papuccsá.
2011. szept. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
28%
kettőn áll a vásár... sztem mind2
2011. szept. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
59%

2.kal értek egyet. Aki eleve papucs-típus, abból könnyű papucsot csinálni, aki pedig nem az, abból nem lehet.


Tehát: A férfié!

2011. szept. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm annak, aki válaszol. Minél több választ várok!

Holnap megírom röviden a szituációt, csak most nem akarok ezzel "befolyásolni" senkit sem!

2011. szept. 28. 23:39
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
A férj anyja, szerintem.
2011. szept. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
59%
Szerintem a férjé! Én most mentem szét a párommal mert papucsként kezelt. Én rontottam el már az elején mert mindent megadtam neki, és mindenről lemondtam. A szűk baráti kőr, a hobbim ami sport, a munkám hanyagoltam mert ő ezeket diktálta és piszkállt érte. Én meg jó fej voltam és mindent engedtem. Szoba fiú lettem ha ő otthon volt nem mertem már menni dolgozni se, inkább hanyagoltam a kuncsaft körömet is. Egy órát nem horgásztam 5 év alatt mert húzkodta a száját érte. Persze elvárás még volt, legyen pénzünk lakásunk stb. Aztán egyszer csak be telt a pohár és befejeztem vele. Most kezdhetem építeni az elszúrt életem. Semmim sincs mert mindent elvett. És boldog se voltam. Sok nő ismerős becsült mert én nem kocsmázok meg haverozok bulizok, ku**ázok stb. Egy férfinek igen is legyen szava és álljon ki magáért, és csapjon az asztalra ha hülyének nézik. Az évek alatt már kezdték még a házi munkát is nekem le passzolgatni. Sok nő nem tudom mit képzel magáról. Egy kemény férfi kell az ilyeneknek aki rácsapja a szoba ajtót meg kirakja a lakásból. Én ezekért még megbecsülést se kaptam.
2011. szept. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
51%
Mindkettő keze benne van, de a férfi általában tehet ellene, úgyhogy az övé a nagyobb felelősség.
2011. szept. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
80%
Én utálom a papucs férfiakat! Egyet értek azzal, hogy egy férfi legyen férfi, ne bólogasson mindenre mint egy agyatlan hülye, hanem néha igenis csapjon rá az asztalra, ha esetleg elszaladna velem a ló és merje vállalni, ha ő akar valamit.
2011. szept. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
72%
Igen,szerintem is a neveltetéstől függ,tehát ha otthon azt látta,hogy apuci papucs,akkor ő is az lesz.De van olyan,aki önmagától ilyen.Ilyen a habitusa.
2011. szept. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!