Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy anya lemondhat hivatalosan...

Egy anya lemondhat hivatalosan gyerekéről csak azért, mert problémás a gyerek, ami szerintem az anya hibája?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 14:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
23%
Beadhatja intézetbe, de akkor elveszik a többit is és ha születne még gyereke, akkor is rajta lenne a gyámügy szeme. Nem biztos, hogy nála hagynák.
2011. szept. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%

Bármikor, bármiért lemondhat róla. Sajnos, vagy szerencsére.

Te vagy a problémás gyerek?

2011. szept. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora gyerek, mi a problémássága és mivel okozta ezt az anya?
2011. szept. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
15%

Persze, ki másé lenne. A gyereké? Az ő szíve alatt növekedett a picur, az övé. A problémás gyerekeknek több szeretet kell és odafigyelés, de sokkal többet is kap vissza és ennél nincs is szebb :)

Aki elhagyja a gyerekét az nem anya.


21/L - 30 hetes km

2011. szept. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Az okoskodóknak!!!!!! Nem az enyém a gyerek, hanem a párom első házasságából van. 17 éves lány, akit nem sok minden érdekel a fiukon meg a bulikon kivül, nem hallgat senkire. Ebben az évben már 3x költözött el otthonról, de sehol nem tetszett neki, mert nem tartja be pl. ilyeneket, hogy suli időbe legyen otthon időben stb... anyjának új pasija van az a minden a gyerekek meg nagyon sokszor egyedül voltak kisebb korukban is. Látszik rajtuk, hogy érzelem szegényen nőttek fel. Anyuka most arra készül, hogy lepattintsa a gyereket, azt mondta, ha kell le is mond róla csak kikerüljön az életükből.
2011. szept. 1. 14:20
 6/22 A kérdező kommentje:
Ja és nekem is van négy gyerekem, de soha nem mondanék le róluk
2011. szept. 1. 14:21
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de itt senki nem okoskodott. Ahhoz, hogy normális választ kapj, nem árt, ha ismerünk bizonyos részleteket. Irtó ellenszenves volt ez a megjegyzés.
2011. szept. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
A negyedik hozzászólónak irtam, mert azt irta enyém a gyerek.
2011. szept. 1. 14:23
 9/22 anonim ***** válasza:
17 évesen nincs mit lemondani, 1év és nagykorú lesz.
2011. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondom, de az anya hajthatatlan. Ahogy kivettük a szavából minden kapcsolatot meg akar szakítani a gyerekkel.
2011. szept. 1. 14:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!