Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy van barátom de...

Normális hogy van barátom de azért megnézem a nőket is? Ti is vagytok igy ezzel?

Figyelt kérdés

Régóta együtt vagyok a pasimmal....de ha látok egy nőt mindig lefigyelem. Hogy néz ki, milyen az alakja, melle, haja, és persze ha jobb tőlem akkor irigykedek...na meg ha valahova megyünk rögtön körbenézem a csajokat, és figyelem hogy a pasim megbámulja-e őket...féltékeny vagyok azt hiszem....Ugye normális hogy megnézem a nőket is nő létemre?Ettől még egy csaj nem leszbikus nem?Mert a pasim multkor beszolt hogy ne féltékenykedjek, mert hogy én jobban megnézem a nőket mint ő....mondjuk ez igaz...de nem érzem hogy lenne leszbikus hajlamom.De azért nyugtassatok meg hogy néha ti is felméritek a terepet, vagy egy szép nőt ti is megnéztek nem csak a férjetek pasitok....Van rajtam pár plusz kg-azt hiszem ezért is irigykedek...meg féltékenykedek

23L


2011. szept. 29. 11:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is megnézem őket, tudni kell, hova lépünk be...24L
2011. szept. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is meg szoktam nézni a nőket, sőt, én akkor is, ha egyedül vagyok. Pedig bennem sincs leszbikus hajlam, azt hiszem, de feltűnik, ha valaki szép. Szerintem ezzel semmi gond.


24L

2011. szept. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Én is meg szoktam nézni a csajokat, még a pasimnak is meg szoktam mutatni egy-egy csinosabbat, de fordítva is működik :). Szerintem minden nő ezt csinálja, legalábbis a szemrevételezés részét mindenképpen, csak nem mindenki vallja be. Időnként észre is szoktam venni, ha más csajok bámulnak.
2011. szept. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk inkább én nézem meg a nőket, nő létemre. A férjemnek úgy kell szólni, hogy nézzen már oda. :D
2011. szept. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Én is megnézem, de mi együtt nézzük igazából mert nekem is tettszenek :D ezt a barátom is tudja rólam. Tehát bennem van vonzódás ennyiben más tészta vagyok mint te, én nem féltékenykedésből nézem. Viszont van sok barátnőm aki szintén nézi a csajokat fikázzák stb szerintem minden nő nézi. Engem is szoktak nézni csajok és mellettük sétál a pasijuk is.
2011. szept. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is meg szoktam nézni és meg is jegyzem magamban ha különlegesen szép egy lány. Bár én inkább az öltözködésük miatt nézem meg, hátha ellophatok egy-egy jó ötletet. :)

31N

2011. szept. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

Teljesen normális.Én is megnézem:)

A nők egymással kritikusabbak szóval fel kell mérni a terepet hogy hol állunk a ranglétrán...

19/L

2011. szept. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

De hát nem olyan céllal nézed meg őket,te is leírtad,nem?Annyira gondolom csak ismered önmagadat,hogy ettől még nem vagy leszbikus.De azt nem tudom az irigykedés mire való egyáltalán,agy hogy neked attól miért lesz jobb...Teljesen normális,hogy az emberek megnézik egymást.Én is megnézek más nőt-pl tetszik a haja,ruhája,sminkje,stb.

22L

2011. szept. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Én is megnézem a csajokat. Nemrég azt vettük észre, hogy én a csajokat bámulom a párom meg a pasikat és szólunk egymásnak mikor látunk egy-egy csinibabát vagy macsót. Ezen jókat nevetünk.

28/L

2011. szept. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy leszbi, nyugi:)

Minden nő megnézi a másik nőt, vagy azért, hogy jobb-e nála, és irígykedhet-e, vagy azért, hogy megbizonyosdjon, ő ott a legszebb :)

Én sem vagyok lezbi, nem tudnám nyalni a ....-t, de van a buszon egy rettenetesen szép lány, az a természetes, és szerény fajta, nah őt mindig bámulom is irígylem. Olyan sorozatbeli Seherezádés arca van. Meseszép..

2011. szept. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!