Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az normális hogy ha belemegyek...

Az normális hogy ha belemegyek a (C) -be és azon belül Megnézem a WINDOWS mappa méretát hogy 10GB?

Figyelt kérdés
A múltkor is ez volt a bajom,újrainstaláltam,és megint nincs helyem a gépbe. a (D)-vel minden okés,van még 20GB helyem. De a (C)-ből mintha valami szívná el a helyet..A WINDOWS mappán belül megnéztem és 7,32GB helyet foglalt valami system32 nevű mappa..A system 32-be pedig a config nevű mappa azon belül pedig systemprofile (6,34GB) Ott van több mappa,próbáltam megnézni mindnek külön külön a nagyságát,de ott már nem mutatott semmi nagy számot..Nemtudom hogy ez befolyásolja-e..csak próbáltam utánnanézni. Esetleg tudjátok mi lehet a probléma? (Bocsi ha sok marhaságot irtam le)
2010. dec. 7. 17:56
 1/5 anonim válasza:
Mien oprendszer Win xp vagy 7? ha XP, akkor ott gáz van. Ha 7 akkor meg örülj, hogy csak 10GB :)
2010. dec. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
XP-m van..nemis volt eddig más..:/
2010. dec. 7. 18:39
 3/5 anonim ***** válasza:

format c

egyből több lesz a szabadhely

de am tényleg, ha xp-d van, akkor ott van valami

2010. dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tyűha. én win7em 16.5 gigát foglal és 97022 fájl van benne :D
2010. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem csak 11,6 GB és 53562 fájl van 10593 mappában
2010. dec. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!