Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet csajnak barátnőket...

Hogy lehet csajnak barátnőket szerezni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

24 éves vagyok. Van pár barátnőm a fősuliról, de ők már kinőtték a bulizást, s sokszor nem tudok kivel elmenni még vásárolni sem, mert egyiknek ez a kifogás, a másiknak az.

Engem a férjem nem köt semmiben sem, ő is odamegy kikapcsolódás gyanánt a haverjaival, ahova akar, és én is mehetnék, ha lenne kivel..

Még szeretném kihasználni ezt a pár évet, amig nem jön a baba, mennék még buliba, konditerembe, vagy csak beülnék dumcsizni egy kávézóba. A barátnőimmel nagyon ritkán tudok összehozni bármit is, pedig egyik sincs úgy elkötelezve, mint én, mégis nehezebben szakadnak le a párjukról. Van egy nagyon jó barátnőm, akivel mindezt lehetett, de ő kint él most külföldön..

Kérdésem, hogy honnan szerezhetnék új barátnőket? Az utcán mégsem szólíthatok le egy szimpatikus lányt..

Van egy csaj, aki nagyon szimpi, vele minden reggel egy buszon megyek dolgozni, de most hogy szólítsam le? Még félreértene :S


2011. szept. 29. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Fordíts a dolgon. Menj el oda, ami érdekel, a társaság majd kialakul.
2011. szept. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, ha beülnék egy kávézóba, a mellettem beszélgető többi csaj foglalkozna velem...annyira jó dumám nincs hogy egyből "befogadjanak".

Buliba meg tényleg gáz lemenni egyedül :/

2011. szept. 29. 14:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Valamilyen tanfolyam, elkezdesz valami társas sportot? Bármit amit szeretsz, mindenhol vannak emberi lények:-)) Csak találsz magadnak ott társat beszélgetésre:)
2011. szept. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem krimcsire gondoltam. ;) de még ott is lehetséges.

Vannak természetjáró körök, hétvégén. Műv.ház, tánc, társastánc, néptánc. stb.

2011. szept. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok

Lefoglalom magam melóval :(

2011. szept. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nemrég költöztem másik városba, így kb. senkit nem ismerek. Mindenhova egyedül megyek, amit még eleinte élveztem is, de már nagyon sz.ar.


22/L

2011. szept. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És véletlenül nem nyíregyházi vagy? XD
2011. szept. 30. 08:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok...

Véletlenül pont Nyíregyházáról költöztem el. :D

2011. okt. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megyek utánad :D
2011. okt. 1. 11:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Oké. Pest felé vedd az irányt. :D:D
2011. okt. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!