Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly, talán biztos kapcsolat...

Komoly, talán biztos kapcsolatban élek. Mért kavar ez fel?

Figyelt kérdés

Örülnöm kellene nagyon. Ma a barátom, akivel 5 éve együtt vagyunk elmondása szerint telefonon kapott egy ajánlatot egy nőtől. Jellegét nem tudom, nem mondta el kitől, azt mondta visszautasította.

Kérdeztem tőle, hogy mit mondott , hogy van barátnője? És mondta, hogy igen.

Ennek nagyon nagyon kéne örülnöm, de annyira zavar hogy "ajánlatot kapott" és hogy nem mondja el kitől, hogyan.

Nagyon hülye vagyok? :S

22l


2011. szept. 29. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért én kiváncsi lennék, hogy ki az, honnan tudta meg a telefonszámot.
2011. szept. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem kitalálta ,hogy ajánlatot kapott.

Ezzel "növeli magát" a szemedben.

2011. szept. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Es mi van ebben, valaki szórakozik, csak ùgy tàrcsàzott és véletlenül a baràtod szàma ugrott be neki.
2011. szept. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem, tuti vmi ismerős...:S
2011. szept. 29. 22:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez így elég kellemetlen. Mert lehet, hogy azért nem mondja el, mert esetleg te is ismerheted a hölgyet és nem akar felesleges balhét, úgy gondolja, úgyis visszautasította, legyen ezzel lezárva az ügy.

Csak az ilyen dolgokat vagy nem mondja el az ember, de akkor semmit, vagy ha már belekezdett, akkor mondjon el mindent. Ez a félmegoldás a legrosszabb.

2011. szept. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is kapott ajánlatot visszautasitotta elmondta nekem.Egy félmondatból kiderült hogy ez a valaki régen nagyon bejött neki.

Engem különösebben nem izgatott fel,bizonyitotta már elégszer hogy szeret és velem akar lenni,a többi nem érdekel.

2011. szept. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha másnak is tetszik a barátom, az engem nem zavar, igazán nem hibáztathatom, hiszen szerintem is jól néz ki :D Viszont azt én sem szeretem, ha elkezd mesélni valamit, aztán nem fejezi be. Vagy mondja el az egészet, vagy tartsa meg magának.
2011. szept. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bunkóság volt hogy ilyet elmondott neked. Ő hogy érezné magát ha bejelentenéd hogy pl: 3 fiú kapar érted.
2011. okt. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!