Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A titokkal kapcsolatban....

A titokkal kapcsolatban. Biztos, hogy működik, de miért nem úgy, ahogy elképzeltem? hülyeségeket nem kérek!

Figyelt kérdés

volt egy vizuális módszerem, elképzeltem egy srácot, arc nélkül, egy nekem tetsző névvel... rá 2 hónapra minden apróság bejött, kivéve a neve... tényleg minden apró részlet, egytől egyig... barátkoztunk, majd a vizualizálás kicsit mélyebbre ment, kapcsolatot képzeltem el... a kapcsolat köztem és a srác között romlani kezdett... meg is szakadt...


most újra vettem a bátorságot... nem tudom, hogy hogy történt, de:

elképzeltem egy srácot, ugyan azzal a névvel mint legelőször, de most semmi különleges dolgot nem képzeltem hozzá. majd pár napra rá egy híres színészről kezdtem vizualizálni... kb 1 hétre rá megismerkedtem a sráccal, őrület, de a név megegyezett, akkor kezdettbelém hasítani, hogy nem véletlen (elég ritka névről van szó, nem nagyon hallottam még a környéken)

és kiderült, hogy amatőr színész volt. Ekkor tudtam, hogy ez is a vizualizációm műve...

A dolgok megint romlanak... nem voltunk túl jóban, és mivel eddig nem is ismertem, azt sem mondhatom, hogy az akarata ellenére kezdtem volna vonzani, egy képzeletbeli srác volt, csak a fejemben "született meg"

Nos, ha nem véletlen, akkor miért is nem jön össze? Teljesen tanácstalan vagyok...


2011. júl. 25. 18:17
 1/3 indi18 válasza:
74%
pontosan kell képzelni sztem. csak a kapcsolatot képzelted el, de azt nem hogy sokáig tartson. meg amúgy jó elképzeled a dolgokat meg minden és bejön, de egy kapcsolatért tenni is kell nem vizualizációs dolgokra gondolok, hanem kimondott szavakra stb...
2011. júl. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez a baj, szerintem, hogy nem tudod mit kezdj a helyzettel, elérted a célod, megvan a pasi és nem tudod hogy tovább, arra emlékeztet mikor a kutyám megfogta végre a macskát, rátette a mancsát, de nem tudta mit kezdjen vele, elengedte és szaladt tovább utána:P


Legyen egy bizonyos célod is az illetővel, még beszélgethetünk a titokról, nemrég láttam a filmet, segíthetnénk egymásnak egy kicsit:P De csak ha te is akarod:P

2011. júl. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az első válaszoló írta, az itt a probléma hogy csak egy külsőt, nevet, történéseket képzelsz el. A legjobb módszer ha le írod mit szeretnél(belső tulajdonságok is) és így kezdesz el vizualizálni. A másik, jó válasz az volt, hogy tenni is kell, nem elég bevonzani aztán semmit nem tenni a kapcsolatért, attól még ő egy önálló gondolatokkal rendelkező ember.:) Szóval írd le pontosan, hogy mit vársz helyesen megfogalmazva aztán mehet a vizualizáció! Egyébként nagyon ügyes vagy ha ilyen gyorsan mennek a dolgok, bár nálam is így van ha figyelek rá:) Kicsit olvasgass még a témába, fejlődhetsz és minden még jobban megy majd. Apropó az hogy esetleg egy két dolog nem stimmel nem a világ vége! Annak kell örülnöd amid van, amit már megkaptál nem szabad arra gondolni, hogy mit nem mert akkor negatív leszel és ahogy írtad romlott a kapcsolat(jönnek a rossz dolgok).
2011. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!