Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családod valós adatait írod...

Családod valós adatait írod majd a népszámlálási kérdőívre?

Figyelt kérdés
Nem tartasz attól, hogy később hátrányod származhat abból, ha mindent beírsz?
2011. okt. 1. 14:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Amikhez semmi közük,azokra nem válaszolok.
2011. okt. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
79%

":és ahhoz mi közük,hogy éltem-e valamikor is külföldön(ha mikor,hol,és mennyi ideig),és ahhoz,hogy mivel közlekedem?"


Külföldön élés:

Ismét csak a mobilitás jön szóba, illetve az, hogy mekkora az elvándorlás, milyen hajlandóság van arra, hogy elhagyd a hazádat ha munka/akármi szólít oda. Illetve mindez miért történik. EU-n belüli lakosságváltozás is követhető ezáltal.


Közlekedés:

Egyfajta jóléti mérőszám is, pl a lakosság személygépkocsival ellátottsága. Emellett fontos tudni, hogy munkába járáshoz mennyire hazsnálják az emberek a tömegközlekedést, kell-e fejleszteni, ha igen hol.

Sajnos erről a jegyeladási adatok nem adnak pontos képet, lásd ingyen utazók, 65+ nyugdíjasok.

Van-e igény pl kerékpársávok, utak létesítésére, mennyien hazsnálják a bringát napi szinten. stb.

2011. okt. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyed adatát pedig nem kötelező konkrétan megadni.

Ha nem akarod leírni, hogy:


Számolok Bt, akkor beírod, hogy Könyveléssel foglalkozó Bt...

2011. okt. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Én beírtam mindent, és igazat is írtam.

Sőt, a nemzetiséghez, anyanyelvhez büszkén írtam be, hogy magyar vagyok. Mondjuk ennek a résznek a végeredményére kíváncsi leszek, hányan írják majd be a tényleges nemzetiségüket.....

2011. okt. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én semmit sem fogok kitölteni. Külföldön vagyok, és nem is leszek jó darabig otthon. 2001-ben olyan paraszt volt a kitöltő, hogy kis híján kivágtam a lakásból. Örülök, hogy ezt most nem kell megszenvednem. Ha otthon volnék, akkor is csak interneten vallanám be az adatotokat.
2011. okt. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Szerintem az adócsalókat is nézik. Valószínű arra is kíváncsiak, hogy a hivatalosan "egyedülálló anyák" -és apák hány százaléka él mégis együtt valakivel, de ugye a segélyt kérik.
2011. okt. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én mindent rendesen kitöltök, mert miért ne? Nincs semmi titkolni vagy szégyellni valónk.
2011. okt. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Mindenütt azt regélik, hogy titkos és nem lehet visszakeresni!!

De azt is elmondták, hogy megbüntethetnek, ha nem rendesen tölti ki valaki.

Na most ha titkos, akkor honnan tudják, hogy ki az, aki nem töltötte ki rendesen??

Ha meg tudják, akkor meg NEM titkos!!

2011. okt. 2. 00:45
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem árt néha gondolkodni is.

A számlálóbiztos figyeli a hozzá beérkező kérdőíveket.

Ő látja, hogy melyik háztartásból jött be és melyikből nem. A címjegyzékre felvezeti, hogy a lakáskérdőíven hány személyt jelöltek be, és hogy pont annyi személyi kérdőív lett-e leadva onnan. Ha minden stimmel akkor oké.

Ez megtörténik a népszámlálás végéig. Onnantól, hogy az adott címről beérkezett a megfelelő számú kérdőív a lófaszt sem érdekli, hogy azt a kérdőívet ki töltötte ki.........................

Onnantól nem lesz visszakereshető.


Ha visszakeresnek, akkor azért van mert vagy nem töltöttél ki semmit, vagy nem töltöttél ki elegendő kérdőívet. Igen, akkor visszakeresnek, ellenben nem lesz milyen kérdőívhez csatolni a neved, hiszen az hiányzik!!!!


Csöppnyi logika elég a rendszer megértéséhez.......

2011. okt. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem értelek titeket.Mi olyan titkos az adataitokban???

Akinek nincs titkolnivalója, mitől akad ki?

Fészbúúkoztok, iwiweztek, bankoltok a neten.. akkor?

2011. okt. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!