Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagynéni is kérhet a bíróságtó...

Nagynéni is kérhet a bíróságtól láthatási végzést?

Figyelt kérdés
Hugom férje nem bír engem, ki akarja sajátítani magának a hugomat. Van egy 4 éves kisfiúk, akit csak hébe-hóba hoz el hozzám a hugom, azt is úgy hogy a férje nem tudja. Ez nekem nagyon kellemetlen, félek nehogy a kisfiú egyszer elszólja magát és lebukjon a hugi, ezért én azt szeretném ha hivatalos formába is lehetne látnom az unokaöcsémet. Lehet ilyet kérni bírósági úton?
2011. okt. 1. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem! Csak akkor láthatod, ha a szülei hozzájárulnak. Próbálj olyan kapcsolatot kialakítani velük, hogy láthasd a kicsit.
2011. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Nem kell minden rokont szeretni de egy normális kapcsolatot ki lehet alakítani. Rajtad múlik.
2011. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát, sajnálom. Akkor maradnak a titokban eltöltött órák a kisfiúval, mert a férj hallani sem akar rólam. Pedig anno ő akart kikezdeni velem, amit én marha elmondtam huginak, aki megbocsájtott neki, mert fél tőle (szerintem üti is őt) és még a férjenk áll feljebb. Szörnyű ez így! Azért köszi a válaszokat!
2011. okt. 1. 17:40
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
:(
2011. okt. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
Ha a húgodnak egy ekkora gyökér kell, hát egye meg amit főzött...
2011. okt. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!