Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Köteles vagyok anyósomnak is...

Köteles vagyok anyósomnak is megvenni azt amit magunknak?

Figyelt kérdés
Az anyós nálunk lakik,mi tartjuk el. Nagyon unom már hogy nem tudok még 1darab csokit sem megvenni,úgy hogy otthon egyem meg. Általában az utcán fogyasztjuk el a gyerekkel. Lehet szemét vagyok,de nekem nem füllik rá a fogam,hogy neki is megvegyem. Főleg hogy semmit nem ad a rezsibe. Mindene megvan enni kap,de ezt már nem. Volt már párszor hogy itthon ettük meg amit vettünk,de kinézte a szánkból. Persze ha nagyobb dolgot veszek megkínálom de kisebb dolgokból nem veszek neki is.
2011. szept. 24. 20:51
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
25%
Ha megtehetitek miért olyan nagy dolog egy csokit neki is venni. Komolyan ki kell nézze a szátokból? Szegény biztos megkívánta. Remélem a mennyed veled is ezt fogja csinálni. Milyen pitiáner vagy.
2011. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
96%
Ezt ennyiből nem lehet eldönteni. Miért nem fizet a rezsibe?
2011. szept. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom azért nem egy helyiségből áll a házatok, nem kell előtte enni.

Megveheti magának is,ha akarja

2011. szept. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy írtál. Lehet hogy pitiáner vagyok,de ő mi hogy élősködik a nyakunkon?! 46évesen nem dolgozik,depresszióra hivatkozva.
2011. szept. 24. 20:59
 5/36 anonim ***** válasza:
94%
Bocsi, első vagyok, azt hittem 70 éves nénike.
2011. szept. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
95%
Nincs nyugdíja vagy ilyesmi? Miért nem ad nektek semmit, miért nem dolgozik? Egyébként közel sem biztos kedves első hogy megteheti hogy mindenből még egyet vesz! A gyerekeit tartsa inkább mint az anyóst...
2011. szept. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
78%
Miért nem ad a rezsibe?Nem dolgozik?vagy nyugdíjas és nagyon kevés a nyugdíja?Ha el tudjátok őt tartani akkor szerintem néha egy-egy szelet csoki nem gáz!
2011. szept. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
94%
Na akkor ismerős a helyzet, meg tudlak érteni! Nem vagy köteles semmire, el van tartva meg van mindene, vegyen ha akar magának. Gondolom, hogy alapból van amit megveszel neki is, de mindent azért neeee! Kérjen a fiától pénzt ha kell neki valamire! Az unokáitól is sajnálja hogy kinézi a szájukból?
2011. szept. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim válasza:
96%
Most olvasom a kommentedet!az más!Hát akkor én se adnák neki!!!vegye meg magának!!46 évesen megtehetné hogy dolgozik,ha meg valóban depis arra van kezelés!!!
2011. szept. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
31%

Fogadd el, hogy csaladtag, hiszen a parod edesanyja, es inkabb ugy viselkedj vele, hogy erezze azt, hogy otthon van, es hozzatartozik ehhez a csaladhoz pl.

Nalam is lakott a parom anyukaja, de en inkabb igyekeztem azt nezni, hogy mire lenne szuksege, hiszen tudtam azt, hogy nagyon nehez idoszakon ment keresztul. TEhat kenyeztettuk.

Tudod ha valaki ezt 20 evvel ezelott mondja, hogy eljon az az ido, amikor sok ember fog az utcara kerulni, akkor kinevettek volna, hiszen az anyosod sem szamitott erre. Most kepzeld el azt, hogy van otthonod, es m.helyed is, tehat mindent megteszel, hogy megelhess. Aztan 15-20 ev mulva valami tortenik, es elveszited az otthonodat, es nincs mas megoldas, vagy az utcara mesz, vagy pedig a gyermekedhez, akinek mar van csaladja....

2011. szept. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!