Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel ajandekozzam meg a...

Mivel ajandekozzam meg a ferjemet? Most lesz a 23. Szulinapja.

Figyelt kérdés
Mar 5 eve egyutt vagyunk. Szoval volt szuli-nevnap, unnepek, evfordulok... Teljesen kifogytam az otletekbol. Tippeket kernek.
2011. okt. 4. 15:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
27%
Szegény..én is sajnálom. Jól behálóztad szerencsétlen palit! 23 évesen még nagyban élveznie kéne az életet:S
2011. okt. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%

Kérlek, ne haragudjatok, de én a kérdező pártján állok, én vagyok az, aki babával lepi meg a szülinapján. Ha a kérdező és párja 5 éve együtt van, akkor biztos nem szenvednek épp... miért zavar titeket a boldogságuk? Lehet, a párja így boldog, nem mindenki buli-párti. Az én férjem mondjuk saját maga kérte a babát szülinapjára, és igaz, csoda, de napra pontosan akkorra kaptam a szülés időpontját, és boldog, nagyon, pedig ő is csak 23 lesz (nem, nem vagyunk romák, és önellátóak vagyunk), egyszerűen régimódi, családpárti fiatal házasok.

Minden bizonnyal a kérdező sem a mai züllős fiatal, miért kell ezért beszólni neki?

2011. okt. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%

Aki házas, az már húzza is le a rolót? Házasságban már nem is lehet boldogan élni, utazgatni, szórakozni, csak mert van egy állandó párod?


Elég primitív hozzáállás!

Amúgy meg nyilván jól megvannak, hogyha az a kérdés, mivel lepje meg a férjét születésnapjára, mert örömet akar neki okozni, nem?

2011. okt. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso ketto. Teljes mertekben igazatok van. Gratulalok a picihez,mi is szeretnenk de nem jon ossze ://
2011. okt. 4. 19:43
 15/16 anonim ***** válasza:
77%

Azt nem értem, ha nem vagy házas azzal vagdalóznak egyesek, hogy az csak papír semmit sem változtat. Nah ha ez valóban így van akkor olyan, mintha 5 éve élne párkapcsolatban..szóval akkor mi a problémájuk egyeseknek? :)


Én is 5 éve élek együtt valakivel és 24 éves vagyok. Nem maradtam le így sem semmiről.ha kell együtt ha kell külön megyünk el valahova. Egyikünk sem bulizik már, mert volt rá időnk bőven.. :)

2011. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

hamar kifogytal, en 12 evig "húztam" :D

nalunk vannak "ajándék" szokások. pl o mindig vesz nekem kulonleges pólót, én meg mintás alsógatyát (boxeralsot, izleses mintával, már egy ideje az ebayrol rendelek, mert magyarorszagon nem lehet kapni semm ilyesmi jót :(()


szemezgetek a parfummel, csak nagyon dragak


a hobbijaval kapcsolatos _hasznos_ dolog (pl focizik a ferjem, vettem neki focilabda alaku pendrivét).


tudom, hogy erzekeny a keze, gyakran kiszarad, ezert nagyon draga, nagyon jo kezkremet (amit egyebkent nem engedhettunk volna meg).


szereti a sort, mindig "kiserobe" 1-1 uveg kulonleges sor, amit nem lehet barhol kapni (ugyanez csokiban).


varrtam neki mobiltelefon tartót, mert midnig morgott, hogy nincs jó (Egyszeru filc anyagbol, semmi extra, egyszeru, es strapabiro, pont ami neki kellett)


ha batrabb vagy, menj el egy fotomuhelybe, es csinalj szexi kepsorozatot magadrol (ha elerem az alomsulyt, ezt fogja kapni tolem :)) (most terhesen inkabb Jabbara hasonlitok a star warsbol)

2011. okt. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!