Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Születésnapra adnátok ötleteke...

Születésnapra adnátok ötleteket? 17/L

Figyelt kérdés

Apukámnak szombaton lesz a 47. születésnapja.

Adnátok ötleteket hogyan járjak a kedvében, hogy az a nap "apa nap" legyen?


Adhattok ajándék ötleteket is.


Előre is köszönöm a válaszokat. :)


2011. okt. 4. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Piros lenyitható tetejű sportautónak szoktak örülni a hasonló korú férfiak. Ha nincs pénzed az eredetire, akkor vegyél egy makettet és add oda úgy, h autót vettél neki.
2011. okt. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én "anya-napot" csináltam régebben (2-3 éve), kb ennyi idősen, mint most Te:) Szóval, vettem neki egy masszázs ajándékutalványt, 3500 Ft volt egy óra teljes hátmasszázs, amíg ő ott volt, addig elhoztam a rendelt tortát (sütésre az 1 óra anyátlanság nem lett volna elég), és összedobtam egy ebédet (amire ez az idő elég volt, hát, nem fejedelmi, de finom lett).
2011. okt. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valami olyan könyv ami az érdeklődési körének megfelelő.

pl. most volt apukám szülinapja én vegyszeres könyvet vettem, de volt hogy a páromnak autósat.

Vagy egy olyan alakú tortát rendelni ami szintén az érdeklődésének megfelelő.Pl. ha szereti a focit akkor f.labda alakú torta, vagy számítógép, vagy traktor alakú stb...

Légy kreatív.

2011. okt. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

18:07


A vegyszeres könyvet betudnád linkelni?


Apukám vegyészmérnök. :)

2011. okt. 4. 18:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a növényvédő szerek és termelésnövelő anyagok 2011 című példányát rendeltem a kiadótól telefonon. Agrinex Bt.

Ha beírod a kiadót felhozza.Egyébként ezt minden évben kiadják és benne vannak a legújabb vegyszerek.

2011. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!